Żgħażagħ Mountain Bike
Il-Youth Mountain Bike hija ddisinjata għall-avventura, li fiha qafas imsaħħaħ, tajers wesgħin u li jaqbdu għal trazzjoni superjuri f'terreni differenti, u sistema ta 'sospensjoni tal-furketta ta' quddiem għal karozzini bla xkiel. Jipprovdi eżerċizzju tal-ġisem kollu, li jtejjeb kemm il-benessri fiżiku kif ukoll psikoloġiku. Din ir-rota toffri versatilità għall-esplorazzjoni off-road u l-ivvjaġġar urban, b'impenn għal servizz ta 'kwalità u wara l-bejgħ, li tiżgura punt ta' prezz favorevoli u aċċess dirett għall-prestazzjoni.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 18" 20" 22" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Roti tat-Taħriġ | LE |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | XAM-MBTLT |
| Sospensjoni tal-furketta | LE |
| Piż Gross | 13.8kg |
| Piż Nett | 12.3kg |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 1.2 |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Isem tal-prodott | It-tfal tal-muntanji Bike bicycle/Children MTB bicycles cycle |
| Kulur | Abjad, roża, aħmar, aħdar, blu, vjola, oranġjo u l-bqija |
| Stil | Popolari |
| Età | 3-13 Snin Tfal |
| Daqs | 18" 20" 22" Kids mountain Bike /Children MTB ċiklu tar-roti |
| Tajer | Tajer tal-arja, tubu tal-gomma, 2.35, A/V |
| Sarġ | Komdu |
| Qafas | Materjal tal-Azzar |
| prezz | prezz dirett tal-fabbrika |
| kartuna | esportazzjoni standard 5ply |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Pakkett tar-rota tal-muntanji tat-tfal: 1pcs/CTN (85% SKD / 45%SKD / CKD / jew bħala talba tal-klijent). Cheap OEM Custom Kids MTB Mountain Bike Biciletas Għall Child/Bicicleta de montaa Mtb/Children MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Kapaċità ta' Provvista | 10000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


[Brejkijiet Doppju Sikur u Katina magħluqa]: Minbarra brejk tal-idejn, din ir-rota tat-tfal hija ddisinjata bi brejk coaster li huwa adattat għal tfal żgħar li m'għandhomx biżżejjed qawwa biex jikkontrollaw il-brejk bl-idejn. Sadanittant, il-gwardja tal-katina magħluqa tista 'tipproteġi lit-tfal milli jweġġgħu u tipprovdi ambjent tal-pedala aktar sigur.


[ Assemblaġġ bla tbatija ]: Ġej b'95% immuntat minn qabel, ir-rota tagħna għat-tfal tieħu biss diversi passi biex tgħaqqad flimkien. Barra minn hekk, istruzzjoni dettaljata hija inkluża għal assemblaġġ aktar effiċjenti. Wara li aġġusta s-sedil u l-manubriju għal għoli komdu, it-tfal huma lesti biex isuqu biex igawdu attivitajiet fil-beraħ.


[ Daqs Rakkomanda ]: 14 "rota hija adattata għal subien u bniet ta 'età ta' 3 sa 5 snin; 16" għal 4 sa 7 snin; 18 "għal 4 sa 8 snin. Nota: Kejjel INSEAM tat-tifel u qabbel mal-GĦOLI tas-Serġ biex tivverifika jekk ir-rikkieb jistax imiss l-art.
It-tags Popolari: bike tal-muntanji taż-żgħażagħ, manifatturi taċ-Ċina tal-muntanji taż-żgħażagħ, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: L-Aħjar Bidu tal-Muntanji
Li jmiss: L-Aħjar Bikes Mtb
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll



