Irġiel Muntanji Rota
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Daqs tar-rota | 26" |
| Gerijiet | 24 Veloċità |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Azzar |
| Wisa' tat-Tajers | 26*2.5" |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Numru tal-Mudell | HBMMS-KLLBL |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 150KG |
| Tul (m) | 1.8 |
| Piż nett | 18.2kg |
| Piż Gross | 22.1kg |
| Tajer | 26*4.0 |
| Furketta | Suspension Furketta |
| Tip ta 'rota | Rota Spoked |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome Logo Personalizzat |
| Kulur | Rekwiżiti |
| Suq | Pajjiżi |
| Manku bar | Liga SM |
| Freewheel | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Tajer u tubu | 24/26/20 * 1.95/2.125 Tajer Iswed |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | mountain bike , mountain cycle , cycle , bikes , mtb , bicicleta de montana |
| 85% SKD | |
| Port | Tianjin |
| Kapaċità ta' Provvista | 2500 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


Mgħammra b'sistema ta' trażmissjoni ta' 21-veloċità, ir-rota tal-muntanji tagħna toffri għażliet ta' gearing versatili, li jagħtuk is-setgħa li tirbaħ kemm tlugħ wieqfa kif ukoll nżul rapidu mingħajr sforz. Agħżel minn numru kbir ta 'kuluri biex jaqblu mal-istil tiegħek, u esperjenza l-libertà tal-personalizzazzjoni bl-appoġġ tagħna għal kuluri personalizzati, li jippermettulek issuq f'rota li verament tirrifletti l-personalità tiegħek.


Ir-rota tal-muntanji tagħna mhix biss ħbieb ta 'prestazzjoni għolja iżda wkoll waħda affordabbli. Bil-bejgħ dirett mill-fabbrika, noffru punt ta 'prezz favorevoli mingħajr ma nikkomprometti l-kwalità. Merħba biex tinvestiga u tordna l-Bike tal-Muntanji tal-Irġiel tiegħek stess, fejn il-kwalità tilħaq l-affordabbiltà. Għolli l-avventuri taċ-ċikliżmu tiegħek b'rota li tgħaqqad l-istil, id-durabilità u l-innovazzjoni - għax il-vjaġġ tiegħek ma jixraqlu xejn ħlief l-aħjar. Iħaddnu l-barra b'kunfidenza, u ħalli r-rota tal-muntanji tagħna tkun il-vettura li tmexxik lejn għoli ġdid ta 'eċċitament u esplorazzjoni.
It-tags Popolari: mens mountain bike, Ċina mens mountain bike manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Bidu Mountain Bike
Li jmiss: Bike tal-Muntanji li jintwew
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll






