Bidu Mountain Bike
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Daqs tar-rota | 29" |
| Gerijiet | 24 Veloċità |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Wisa' tat-Tajers | 29*2.125" |
| Post ta' Oriġini | Tianjin, iċ-Ċina |
| Numru tal-Mudell | HBMMS-LHJ |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 100KG |
| Piż nett | 16kgs |
| Piż Gross | 18kgs |
| Qafas | 29" QAFAS TAL-LIGA |
| Shifter | 24veloċità |
| Manubriju | Manubri tal-AZZAR, zokk tal-liga |
| Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Rimm | Rimm tal-ħajt doppju tal-liga |
| TARE | 29" *2.125, TARE ISWED |
| CHAINWHEEL & CRANK | AZZAR ED 3 biċċa CHAINWHEEL & CRANK |
| FREEWHEEL | ĊINIŻI 8 BIĊĊIET FREEWHEEL |
| PEDALA | PEDALI TAL-LIGA |
| SARL | MTB SADDLE KOMDA |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | (1) SKD 85% 1PCS /1CTN 20fcl wieħed jista 'jgħabbi 130pcs 40HQ wieħed jista 'jgħabbi 380pcs (2)CKD 4PCS /1CTN 20fcl wieħed jista 'jgħabbi 450pcs 40HQ wieħed jista 'jgħabbi 1052pcs |
| Port | Xingang port -Tianjin |
| Kapaċità ta' Provvista | 2000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


L-impenn tagħna għall-ambjent huwa evidenti fl-użu ta 'żebgħa elettrostatika li ma tagħmilx ħsara lill-ambjent, li tipprovdi finitura sleek lill-qafas filwaqt li timminimizza l-impronta ekoloġika tagħna. Agħżel minn paletta ta’ kuluri multipli biex tesprimi l-istil personali tiegħek, u għal dawk li qed ifittxu dehra tassew unika, ħu vantaġġ mill-għażliet tagħna ta’ kuluri tad-dwana biex tfassal ir-rota tiegħek skont il-preferenzi tiegħek.


Sarġ għall-kumdità bis-sarġ imħaxxen u komdu, li jiżgura esperjenza ta 'rkib pjaċevoli anke waqt eskursjonijiet itwal. It-tajers imħaxxna jżidu saff żejjed ta 'ttaffi u stabbiltà, li jippermettu lill-jibdew jibnu l-kunfidenza hekk kif jindirizzaw sfidi ġodda fil-vjaġġ tagħhom taċ-ċikliżmu.


L-affordabbiltà tilħaq il-kwalità mal-bejgħ dirett tal-fabbrika tagħna, li toffri punt ta 'prezz favorevoli għal rota tal-muntanji tal-bidu ippakkjata b'karatteristiċi. Aħna nilqgħu l-mistoqsijiet u l-ordnijiet, nistednuk tibda l-avventura tiegħek taċ-ċikliżmu ma 'sieħeb affidabbli u li jiffavorixxi l-baġit. Iħaddnu l-eċċitament tat-traċċa, ibni l-ħiliet tiegħek, u ssawwar memorji dejjiema bil-Bidu tal-Muntanji tagħna – fejn kull rikba hija pass lejn il-ħakma tal-arti taċ-ċikliżmu off-road.
It-tags Popolari: Bidu tal-muntanji bike, Ċina Bidu tal-muntanji bike manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Iebes Denb Muntanji Rota
Li jmiss: Irġiel Muntanji Rota
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







