Mountain Bike Irġiel Nisa
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Materjal tal-furketta | Liga tal-Aluminju |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Daqs tar-rota | 27.5" |
| Gerijiet | 27 Veloċità |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Wisa' tat-Tajers | 27.5*2.2" |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | FSD-MBZ27.5 |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Tul (m) | 1.7 |
| Piż nett | 18kg |
| Piż Gross | 16kg |
| Isem tal-prodott | Mountainbike |
| Qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs | 27.5 Pulzier |
| Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Logo | Logo Personalizzat |
| Furketta | Suspension Furketta |
| Stil | Popolari |
| Veloċità | 27-veloċità |
| Sarġ | Komdu |
| Kulur | Kulur Personalizzat |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | 85% SKD |
| Port | Tianjin |
| Kapaċità ta' Provvista | 3000 Biċċa / Biċċiet kull Xahar |

Nintroduċu l-Mountain Bike versatili tagħna għall-Irġiel u n-Nisa, pinnacle ta 'inġinerija, stil, u prestazzjoni ddisinjati biex jilqgħu għall-ħtiġijiet diversi ta' rikkieba kemm irġiel kif ukoll nisa. Din ir-rota eċċezzjonali tal-muntanji tiddefinixxi mill-ġdid l-esperjenza fil-beraħ, billi tgħaqqad l-innovazzjoni u l-kumdità għal rikba exhilarating fuq diversi terreni.

Il-pedament ta 'din ir-rota notevoli huwa l-qafas tar-rotot tal-kejbil intern tal-liga tal-aluminju l-ġdid tiegħu, xhieda tal-inġinerija moderna, li jiżgura taħlita perfetta ta' saħħa u disinn ħafif. L-assorbitur ta 'xokk Kuder b'furketta ta' quddiem li tissakja jipprovdi immaniġġjar superjuri u kumdità ottima, li jippermetti lir-rikkieba jindirizzaw trails imħatteb b'kunfidenza.

Iddisinjata għall-preċiżjoni u l-kontroll, ir-rota għandha 105 bar ġdid u zokk tal-aluminju, li joffri qabda stabbli u ergonomika. Is-sedil ta 'livell għoli u komdu, flimkien ma' post tas-sedil studded ta 'liga tal-aluminju, jiggarantixxi sigħat ta' riding pjaċevoli, anke fuq rotot ta 'sfida. Il-brejkijiet tad-diska mekkaniċi Ruipute joffru qawwa ta 'waqfien qawwija u reattiva, li jiżguraw is-sigurtà waqt inżul wieqfa u dawriet stretti.
It-tags Popolari: mountain bike irġiel nisa, Ċina muntanji bike irġiel nisa manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Żgħażagħ Adult Mountain Bike Irġiel
Li jmiss: Urban Mountain Bike
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








