Mountain Bike b'qafas tal-aluminju
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Sospensjoni tal-furketta | LE |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Daqs tar-rota | 24" 26" |
| Gerijiet | 21 Veloċità |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Wisa' tat-Tajers | 26*1.95 |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Numru tal-Mudell | BJQ-MJM600 |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 150KG |
| Tul (m) | 1.8 |
| Piż nett | 16kg |
| Piż Gross | 18kg |
| oġġett | MTB roti għall-irġiel adulti |
| Ibbrejkjar | brejk DISK |
| pedala | plastik jew liga jistgħu jagħżlu |
| frejm | azzar |
| qabda | gomma |
| Derailleur | Ditta Ċiniża jew Shimano |
| Kulur | oranġjo/blu/isfar/aħmar |
| Stil | Moda |
| Garanzija | 1 Sena |
| Materjal tar-rimm | Aluminju |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | 85%SKD 45% SKD CKD JEW KARTUN AB bl-ingrossa bycycles 26 pulzier roti 24" mtb roti tajers 26x1.95 mtb roti spoke /cycel bicycle / roti għall-irġiel adulti |
| Port | Port ta 'Tianjin jew bħala ħtieġa tal-klijenti |
| Kapaċità ta' Provvista | 20000 Biċċa/Biċċiet fix-Xahar rota tkellem /cycel bicycle/ roti għall-irġiel adulti |
Imbarka fuq Avventuri Eċċitanti bir-Rota tal-Muntanji Tagħna: Fejn l-Innovazzjoni Tiltaqa' ma' l-Ogħla Prestazzjoni!

Nintroduċu l-aħħar meraviljuż tagħna, il-Mountain Bike with Aluminum Frame - pinnacle ta 'eċċellenza fl-inġinerija u xhieda tal-impenn tagħna li nipprovdu lir-rikkieba b'esperjenza ta' barra mingħajr paragun. F'daodebao, iddisinjajna b'mod metikoluż din ir-rota biex tkun il-kumpann aħħari tiegħek fuq trails ta 'sfida, li toffri karatteristiċi avvanzati li jiżguraw kemm prestazzjoni superjuri kif ukoll durabilità dejjiema.
Qafas Innovattiv tal-Liga tal-Aluminju:

Fil-qalba tal-Mountain Bike tagħna tinsab il-qafas innovattiv tar-rotta tal-kejbil intern tal-liga tal-aluminju. Magħmul bi preċiżjoni, dan il-qafas mhux biss jiggarantixxi saħħa eċċezzjonali iżda jipprovdi wkoll esperjenza ta 'rkib ħfief u b'aġilità. Ir-rotot tal-kejbil intern mingħajr saldatura jtejjeb l-estetika tar-rota, u jagħtiha dehra sleek u moderna filwaqt li jnaqqas ir-riskju ta 'xedd u kedd tal-kejbil.
Sistema ta' Sospensjoni Eċċezzjonali:

Mgħammar b'furketta ta 'quddiem robusta ta' 38mm ħoxna li tassorbi x-xokkijiet, ir-rota tagħna tiżgura rikba bla xkiel u stabbli anke fuq l-aktar terreni irregolari. Kemm jekk qed tindirizza trails tal-blat jew għoljiet wieqfa dixxendenti, is-sistema tas-sospensjoni effettivament tassorbi x-xokkijiet, u tagħti kontroll u kumdità ottimali. Dan ifisser li inti tista 'tiffoka fuq li tgawdi r-rikba, kunfidenti fil-kapaċità tar-rota tiegħek li timmaniġġja mogħdijiet mhux maħduma bil-faċilità.
Disinn Eleganti u Finish High-End:

Trażmissjoni ta' Preċiżjoni u Ibbrejkjar Affidabbli:

Jidhru s-sistema ta' trażmissjoni tal-veloċità Guobian 24-avvanzata u brejkijiet tad-diska mekkaniċi affidabbli, ir-rota tagħna toffri tibdil tal-gerijiet bla xkiel u qawwa ta' waqfien reattiva. Irbaħ tlugħ u nżul ta' sfida b'faċilità, kunfidenti fil-preċiżjoni tal-bidliet tal-ger tiegħek u l-kapaċità ta' waqfien immedjat tal-brejkijiet tiegħek. Dan il-livell ta 'kontroll jagħtik is-setgħa li tinnaviga kwalunkwe traċċa b'kunfidenza u preċiżjoni.
It-tags Popolari: rota tal-muntanji b'qafas tal-aluminju, rota tal-muntanji taċ-Ċina b'qafas tal-aluminju manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Mountain Bike Speċjalizzati
Li jmiss: Trail Mountain Bikes għall-Irġiel
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll





