Menadult Muntanji Rota
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Materjal tal-furketta | Liga tal-Aluminju |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Daqs tar-rota | 26" |
| Gerijiet | 21 Veloċità |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | FSD-TS5H |
| Wisa' tat-Tajers | 26*2.125" |
| Post ta' Oriġini | Tianjin, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | BICYSTR |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Tul (m) | 1.6 |
| kulur | iswed aħmar aħdar abjad jew custommzition |
| Logo | YM/custormzition |
| Daqs | 24 pulzier, 26 pulzier, 28 pulzier |
| ċertifikat | CE |
| Ibbrejkjar | Disc Brake/V brejk |
| Sarġ | Komdu |
| Tajer | Wanda jew Kenda jew ieħor |
| Isem tal-prodott | MTB mountain bike għall-bejgħ online shop |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | SKD/CKD/AB, 85%SKD/50%SKD 1PCS/CTN jew 2PCS/CTN CKD, 4PCS/CTN kwalunkwe ippakkjar kif mitlub ur għal fs mtb mountain bike għall-bejgħ online shop/comprar cycling mountain bike bejgħ online/cyclestore |
| Kapaċità ta' Provvista | 80000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar Alibaba kwalità tajba bicicletas mountain bike |

Nintroduċu l-MenAdult Mountain Bike tagħna, kapolavur ta' inġinerija u disinn maħdum b'mod metikoluż għal rikkieba passjonati li jixxenqu kemm avventura kif ukoll prestazzjoni. Din ir-rota eċċezzjonali mhix biss mezz ta 'trasport; huwa portal għal esperjenzi thrilling fil-beraħ, li jgħaqqad l-innovazzjoni, id-durabilità, u l-istil biex twassal avventura mhux imqabbla tal-irkib fuq diversi terreni.

Fil-qalba ta' din ir-rota eċċezzjonali hemm il-qafas tal-aluminju tar-rota tal-muntanji ta' 27.5-pulzier b'thru-axle, li jissimbolizza l-quċċata tal-inġinerija moderna. Imqabbla bla xkiel mal-furketta ta 'quddiem ta' qfil idrawliku 27.5 ta 'l-aluminju kollu kkontrollat mill-ispalla, din ir-rota toffri assorbiment superjuri ta' xokk u mmaniġġjar preċiż. Kemm jekk qed tinnaviga trails tal-blat jew tirbaħ għoljiet weqfin, din ir-rota tiżgura stabbiltà u kunfidenza mingħajr paragun.

Irranġa għal tranżizzjonijiet tal-irkaptu bla xkiel biċ-shifter Shimano SL-SLM4100 1*10s, li joffri firxa wiesgħa ta' veloċitajiet għal terreni differenti. Id-derailleur ta 'wara SHIMANO RD-M5120-SGS jiggarantixxi ċaqliq bla xkiel u preċiż, u jiżgura prestazzjoni ottima anke f'kundizzjonijiet ta' sfida. Bil-brejkijiet tad-diska taż-żejt SHIMANO MT200 li jipprovdu qawwa ta 'waqfien affidabbli, tista' tinnaviga b'fiduċja nżul wieqfa u kantunieri stretti.
It-tags Popolari: menadult mountain bike, Ċina menadult mountain bike manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Mountain Bike Adult
Li jmiss: le
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




