Roti elettriċi tal-muntanji tal-batterija li jistgħu jitneħħew
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs tar-rota | 20" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 12.5 Ah |
| Attributi oħra | |
| Torque | 30-50 Nm |
| Post ta' Oriġini | Zhejiang, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-K7 |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Veloċità Massima | 30-50Km/h |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | Tubu tas-Seat |
| Furketta ta 'quddiem | Furketta tas-Sospensjoni MOZO |
| Tajer | Kenda |
| Qawwa tal-Mutur | 48V500W |
| Kontrollur | Kontrollur Intelliġenti |
| Throttle | Throttle Thumb |
| Wiri | Display LCD/LED |
| Batterija | 48V10AH |
| PAS | 1:1 sistema ta 'pedala intelliġenti assistita |
| Firxa | 31-60km |
| Ċertifikazzjoni | CE CCC ISO9001 |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Kartuna tal-ħajt doppju ta' 7 saffi, Daqs tal-ippakkjar: 146 * 28 * 70cm Pakkett Personalizzat & Logo Disponibbli |
| Port | Shanghai u Ningbo |
| Kapaċità ta' Provvista | 5000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |

Esperjenza tal-quċċata tal-avventura off-road bir-Rota elettrika tal-Muntanji tal-Batterija Rimovibbli tagħna, trailblazer fil-qasam taċ-ċikliżmu elettriku li jiżżewweġ bla xkiel qawwa, durabilità u versatilità. Imqiegħda fuq sfond ta 'kuluri customizable, din ir-rota mhix biss mezz ta' trasport; hija dikjarazzjoni ta 'individwalità.

Magħmul minn liga ta 'aluminju ħafifa iżda b'saħħitha, il-qafas, it-tubu tas-sedil, u l-manku orizzontali jikkontribwixxu għal piż nett ġenerali ta' 30kg, li jwassal rikba b'aġilità mingħajr ma tikkomprometti d-durabilità. Il-kapaċità ta 'tagħbija tar-rota ta' 150kg tiżgura li takkomoda rikkieba ta 'daqsijiet varji, u tagħmilha anëillari ideali għal kull avventuru.

Mgħammar b'karatteristiċi speċjalizzati, inkluż 20*4.0 snowmobile half-pack fly board u furketta ta 'quddiem isfar taż-żejt speċjali li tassorbi x-xokkijiet, din ir-rota elettrika hija magħmula apposta biex tirbaħ trails tal-muntanji imħatteb. Iċ-shifter Shimano TX50, id-derailleur ta' wara ZT50, u l-freewheel tal-veloċità Shimano 7- joffru bidliet preċiżi tal-gerijiet, li jtejbu l-kontroll u l-manuvrabbiltà tiegħek.

Is-sigurtà u l-funzjonalità huma importanti ħafna, b'sistema tad-dawl komprensiva, konnetturi li ma jgħaddix ilma minnhom, u funzjoni ta 'dawl tal-brejk f'direzzjoni waħda fid-dawl ta' wara. Is-sensor tal-veloċità manjetika integrat 12-jiżgura transizzjoni bla xkiel bejn it-tliet modi ta 'irkib: Elettriku Pur, Assistenza ta' Qawwa Elettrika, u Riding imħaddem mill-Bniedem.
It-tags Popolari: batterija rimovibbli muntanji roti elettriċi, iċ-Ċina batterija rimovibbli muntanji roti elettriċi manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Bike li jintwew bl-elettriku tat-terren kollu
Li jmiss: Tiwi Xaħam Tajer Elettriku Rota bi
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll


