Tiwi Xaħam Tajer Elettriku Rota bi
Introduzzjoni tal-Prodott
| Apparat | 7 Veloċità |
| Frejm Materjal | Aluminju Liga |
| Rota Daqs | 20" |
| Vultaġġ | 48V |
| Enerġija Provvista | |
| Ibbrejkjar Sistema | Diska Brejk |
| Batterija Kapaċità | 10.5 AH |
| Mutur pożizzjoni | Wara Hub Mutur |
| Batterija Pożizzjoni | |
| Intelliġenti Tip | Sensor, bluetooth, Elettroniku, Diġitali |
| Post ta ' Oriġini | Guangdong, Iċ-Ċina |
| Marka Isem | DAODEBAO |
| Mudell Numru | DGCS-K8 |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Max Veloċità | 30-50Km/h |
| 70-80 Nm | |
| Iċċarġjar Ħin | >3 sigħat |
| Prodott isem | Tiwi Elettriku Rota |
| Batterija | 48V 10.5Ah Litju Batterija |
| Mutur Enerġija | 750W |
| Uri | LCD Diġitali Wiri |
| Brejk | Idrawliku Diska Brejk |
| Suspersjoni Furketta | |
| Tajer | 20" |
| Tagħbija kapaċità | 150KG |
| Therottle | Nofs dawran Throttle |
| Kontrollur | 9 tubi 25A pożittiv bażalt mingħajr brushes |
| Provvista Kapaċità | 600 Piece/Pieces per Xahar |

Introduzzjoni tagħna Tiwi Xaħam Tajer Elettriku Roti, a perfett taħlita ta ' innovazzjoni u konvenjenza , iddisinjat biex jgħolli tiegħek rkib esperjenza għal ġdid għoli. Crafted bi preċiżjoni, il qafas ta ' dan eċċezzjonali rota huwa mibni minn ħfief u durabbli aluminju liga , assigurazzjoni a b'saħħtu yet nimble ride. Użin fi fi biss 30 kg- 2c il sħiħ vettura strajks l- ideali bilanċ bejn robustezza u portabilità.

Ħu a sedil on il plush u oħxon sarġ li garanziji a komdu ride, jekk int're cruising permezz belt toroq jew esplorazzjoni off-road trails. The thoughtful inclusion of front lights and rear tail lights not only enhances your visibility during low-light conditions but also adds a touch of modernity to the bike's design.

Mgħammar bi a qawwi batterija , tagħna Twi Xaħam Tajer Elettriku Rota jiftaħar an impressjonanti sewqan firxa ta ' 40 kilometri fuq a single charge. Dan ifisser inti tista ' tgawdi estiża rides mingħajr l- inkwiet ta' running out ta ' power. The large battery kapaċità tiżgura li tiegħek vjaġġi huma mhux biss konvenjenti iżda ukoll affidabbli.

Express tiegħek individwalità billi jagħżlu minn a varjetà ta kuluri, or go a pass aktar u opt for a personalizzat kulur li jidwi ma tiegħek personali stil. Il flessibilità in kulur għażliet jiżgura li tiegħek elettriku għażliet jiżgura li tiegħek elettriku bicycle is mhux just a mode of transportation but ukoll a reflection of your unique taste.

Tagħna impenn biex tipprovdi a superjuri riding esperjenza huwa ikkumplimentat minn a favorevoli prezz punt. As a fabbrika-diretta bejgħ prodott , aħna offerta int kwalità u affordabbiltà in wieħed inbeatable pakkett. Aħna stedina int to inquire u ordni, seizing l-opportunità biex tħaddan il-futur ta ' biking ma tagħna Twi Xaħam Tajer Elettriku Bicycle. Don't miss out on the chance to transform your rides – inquire and order today!
It-tags Popolari: tiwi xaħam tajer elettriku rota ma '% 2c Ċina tiwi xaħam tajer elettriku rota bi manifatturi , fornituri, fabbrika
Li jmiss: Xaħam Tajer Elettriku Rota
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








