Bike elettrika għall-adulti
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 21 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Daqs tar-rota | 26" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | BATTERIJA ĊOMB-AĊIDU |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 16.7 Ah |
| Attributi oħra | |
| Torque | 70-80 Nm |
| Ħin tal-Iċċarġjar | 1 ~ 3 sigħat |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | Carrier ta' wara |
| Wisa' tat-Tajers | 1.95, 2.125 |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | TJFSD-F01 |
| Firxa għal kull Qawwa | >60 km |
| Veloċità Massima | 30-50Km/h |
| Tajer | 1.95 |
| Furketta | Furketta |
| Tip ta 'rota | Rota Spoked |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome Logo Personalizzat |
| Manku bar | Liga SM |
| Freewheel | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Tajer u tubu | 24/26/20 * 1.95/2.125 Tajer Iswed |
| Okkazjoni | Bajja |
| Volum | 0.2m³ |
| Dettalji tal-Ippakkjar | SKD jew CKD tar-rimmijiet tal-liga rocker mini bmx bikes għal bmx, mini bmx stunt performance bicycle bike għall-bejgħ, bl-ingrossa custom bmx freestyle 20 |

Nintroduċu l-Elettriku tagħna għall-Adulti, taħlita perfetta ta 'teknoloġija avvanzata, disinn sleek, u prestazzjoni superjuri. Magħmula bi preċiżjoni, din ir-rota twiegħed esperjenza ta' riding mingħajr paragun għad-dilettanti u dawk li jivvjaġġaw bl-istess mod.

Fil-qalba tagħha, ir-rota tiftaħar qafas ta' liga tal-aluminju robusta iżda ħafifa ta' 27.5 17-pulzier, li fih rotta interna tal-kejbil għal dehra nadifa u ssimplifikata. Il-furketta ta 'quddiem hija mgħammra b'teknoloġija li jassorbi x-xokk idrawliku li jsakkar kollu tal-aluminju, li tiżgura rikba bla xkiel anke fuq terreni ta' sfida. Id-disinn ergonomiku jkompli bil-manubri tat-tubu BT u zokk falsifikat ta 'liga tal-aluminju, li jipprovdi kontroll u manuvrabbiltà eċċellenti.

Il-kumdità tal-irkib hija importanti ħafna, u għalhekk inkorporajna sarġ tal-filpa high-end li jiżgura vjaġġ komdu, irrispettivament mid-distanza. Is-shift tar-rota SHIMANO SL-M2000 b'disa' veloċitajiet flimkien mad-derailleur ta' wara M370 jiggarantixxi ċaqliq bla xkiel tal-gerijiet, li jippermettilek tindirizza diversi pajsaġġi mingħajr sforz.
It-tags Popolari: rota elettrika għall-adulti, rota elettrika Ċina għall-manifatturi adulti, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Urban Highway Commuter Electric Roti
Li jmiss: Roti elettriċi tal-batterija
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll



