BIKE ELETTRIKA STEP-THRU li tintewa
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs tar-rota | 20" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 15.6AH |
| Attributi oħra | |
| Torque | 60-70 Nm |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | Down Tube |
| Wisa' tat-Tajers | 20*4 |
| Post ta' Oriġini | Tianjin, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-K10 |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Qafas | Liga tal-aluminju |
| Furketta | Suspension Furketta |
| Batterija | 48v 15.6AH |
| Mutur | 48v 500W |
| Tajer | Kenda 20*4 |
| Ibbrejkjar | Dis-brejk |
| Derailleur | SHIMANO 7-veloċità |
| Sarġ | sarġ itwal |
| Veloċita massima | 32km/h |
| Ċarġer tal | 36*2 |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | 1. 95% SKD, 85% RKD, CKD; 2. 5-kartun saff, b'2-saff ta 'karta kannella mgeżwra 3-saff ta' karta korrugata, huwa reżistenti għall-umdità u assorbiment ta 'xokk; 3. Borża tal-plastik tpoġġiet ġewwa l-kartun; 4. Skond it-talba tal-klijent. |
| Port | Tianjin |

L-introduzzjoni tagħna Folding Step-Thru Electric Bike, fużjoni notevoli ta 'konvenjenza, kumdità, u vjaġġar favur l-ambjent. Magħmula bi preċiżjoni u ddisinjata għall-versatilità, din ir-rota elettrika hija bidla fil-logħba fid-dinja tal-mobilità urbana. B'enfasi fuq li tipprovdi esperjenza ta 'rkib bla xkiel, toffri qafas ta' l-azzar tal-karbonju għoli, piż nett ta '30 kg, u għadd ta' karatteristiċi li jilqgħu għall-vjaġġatur modern.

Il-qafas ta 'l-azzar b'karbonju għoli mhux biss jiżgura d-durabilità tar-rota iżda jikkontribwixxi wkoll għad-disinn ħafif tiegħu, li jagħmilha faċli biex timmaniġġa u ttrasporta. Li tiżen biss 30 kg, din ir-Rota Elettrika Folding Step-Thru tilħaq il-bilanċ perfett bejn ir-reżistenza u l-manuvrabbiltà, u tippermetti lir-rikkieba jinnavigaw it-toroq tal-belt b'faċilità.

It-titjib tal-esperjenza tal-irkib, ir-rota hija mgħammra b'furketta ta 'quddiem li tassorbi x-xokkijiet, iddisinjata biex tassorbi l-impatt ta' uċuħ irregolari u tipprovdi rikba bla xkiel u komda. Id-disinn pass-thru jżid saff żejjed ta 'aċċessibbiltà, li jagħmilha faċli għal rikkieba ta' kull età biex jintramaw u jiżmuntaw ir-rota mingħajr sforz.
It-tags Popolari: li jintwew step-thru bike elettrika, iċ-Ċina tiwi step-thru bike elettrika manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Ebikes tal-brejk tad-diska idrawliċi għall-adulti
Li jmiss: Skuter Elettriku li jintrewa b'żewġ roti
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







