Ebikes għall-Adulti
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 27 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs tar-rota | 26" |
| vultaġġ | 36V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Linja tal-Brejk |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-X4 |
| Pożizzjoni tal-mutur | mutur tal-buttun ta 'quddiem |
| Pożizzjoni tal-batterija | 'l Isfel Tubu |
| Tip intelliġenti | Elettroniku |
| Post ta' Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Veloċità Massima | >50km/h |
| Torque | 30-50 Nm |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Ħin tal-iċċarġjar | 6 sigħat |
| Batterija | Batterija tal-litju 36V8A Klassi A |
| MOQ | 100 |
| Mutur | Mutur 350W |
| Kulur | iswed |
| Veloċità | 32 km/h |
| Qawwa tal-Mutur | 36V 250W |
| Tagħbija Max | 150 KG |
| Isem tal-prodott | Roti elettriċi |
| Tip | E-rota tat-triq |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | kartuna |
| Port | Guangzhou |
| Kapaċità ta' Provvista | 100000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |

Ħoll il-ferħ tal-irkib bl-Ebikes tagħna għall-Adulti, iddisinjati b'mod metikoluż biex jipprovdu esperjenza eċċitanti u komda għaċ-ċiklisti ta' kull livell. Inġinerija bi preċiżjoni u attenzjoni għad-dettall, dawn ir-roti elettriċi jinkorporaw it-taħlita perfetta ta 'prestazzjoni, stil u versatilità.

B'daqs ta' tajer ta' 26*4.0, l-Ebikes tagħna jindirizzaw terren differenti mingħajr sforz bi stabbiltà u kontroll. Għolli l-esperjenza tal-irkib tiegħek billi tagħżel minn paletta ta 'kuluri customizable, li tippermettilek tesprimi l-individwalità tiegħek permezz tal-estetika preferuta tiegħek. Magħmulin minn liga tal-aluminju ħafifa iżda dejjiema, dawn ir-roti jiżnu biss 29kg, u jilħqu l-aħjar bilanċ bejn il-portabbiltà u s-sod.

Esperjenza ta' qawwa mingħajr paragun bil-mutur ta' 350W-1000W, li fih spikkijiet 12G għal rikba bla xkiel u effiċjenti. Il-batterija tal-litju, li tvarja minn 48V10.4A sa 48V25A, tiżgura firxa impressjonanti ta '40 sa 80 kilometru, li tipprovdi l-libertà li tesplora 'l bogħod u wiesgħa. Kemm jekk tkun qed tgħaddi b'25/siegħa bil-mimduda jew li tkun qed tfittex għaġla ta' adrenalina b'45/siegħa, l-Ebikes tagħna jagħtu rikba eżiltanti kull darba.
|
Parametri tal-prodott |
|||
|
Daqs: |
26 pulzier |
Materjal tal-qafas: |
Liga tal-aluminju tal-avjazzjoni |
|
Tagħbija: |
150 kg |
makkinarju elettriku: |
500-1000W |
It-tags Popolari: ebikes għall-adulti, Ċina ebikes għall-adulti manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Xaħam Tajer Elettriku Muntanji
Li jmiss: All Terrain Fat Tire Mountain Ebike
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








