Xaħam Tajer Elettriku Muntanji
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | Batterija Integrata |
| Tip intelliġenti | Elettroniku, Diġitali |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-X2-A |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Veloċità Massima | 30-50Km/h |
| Torque | 70-80 Nm |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Isem tal-prodott | Elettriku Mauntain Bike |
| Batterija | Batterija tal-litju 48V 10.4Ah |
| Qawwa tal-Mutur | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Qafas | Liga tal-aluminju |
| Ibbrejkjar | Dis-brejk |
| Mutur | 350W--1000W |

Oħroġ l-eċċitament tal-esplorazzjoni off-road bir-rota tal-muntanji elettrika Fat Tire tagħna avvanzata. Imħejjija b'mod metikoluż biex tirbaħ terreni ta 'sfida, din ir-rota tgħaqqad bla xkiel qawwa, versatilità, u stil għall-avventura aħħarija fil-beraħ. B'kuluri customizable, qafas ta 'liga tal-aluminju sleek, u piż nett ta' 29kg, din ir-rota tilħaq il-bilanċ perfett bejn l-estetika u l-prestazzjoni.

Imħaddma minn mutur tar-rota integrat dinamiku ta' 350W-1000, il-Fat Tire Electric Mountain Bike tagħti veloċitajiet li jvarjaw minn 25/siegħa komda għal 45/siegħa eżilaritanti, u jiżgura rikba eċċitanti u effiċjenti permezz ta' muntanji, trails, u pajsaġġi imħatteb . Il-batterija tal-litju, disponibbli f'diversi kapaċitajiet minn 48V10.4A sa 48V25A, tipprovdi firxa impressjonanti ta '40 kilometru sa 80 kilometru notevoli, li tippermettilek tesplora 'l bogħod u wiesa' fuq ħlas wieħed.

In-navigazzjoni f'terreni differenti ssir faċli b'karatteristiċi speċjalizzati, inkluż furketta ta' quddiem ta' snowmobile safra li jassorbi x-xokkijiet, 26*4.0 tajers speċjali għal vetturi elettriċi, u rota libera ta' veloċità Shimano 7-għal tranżizzjonijiet tal-irkaptu bla xkiel. . Is-siġill li ma jgħaddix ilma minnu fuq l-assi ċentrali, flimkien mal-katina speċjali kontra s-sadid, jiżgura durabilità u lonġevità, anke f'kundizzjonijiet tat-temp ta 'sfida.
|
Parametri tal-prodott |
|||
|
Daqs: |
26 pulzier |
Materjal tal-qafas: |
Liga tal-aluminju tal-avjazzjoni |
|
Tagħbija: |
150 kg |
makkinarju elettriku: |
500-1000W |
|
Batterija: |
batterija tal-litju 48v10.4a |
Piż nett: |
28kg |
It-tags Popolari: tajer tax-xaħam muntanji elettriċi, iċ-Ċina tajer tax-xaħam manifatturi tal-muntanji elettriċi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Roti elettriċi li jintwew
Li jmiss: Ebikes għall-Adulti
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








