Ebikes tal-brejk tad-diska idrawliċi għall-adulti
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Azzar b'karbonju għoli |
| Daqs tar-rota | 20" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 10.5 AH |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-K13 |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | 'l Isfel Tubu |
| Wisa' tat-Tajers | 20*4" |
| Post ta' Oriġini | Guangxi, iċ-Ċina |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Veloċità Massima | <30km/h |
| Torque | 30-50 Nm |
| Isem tal-prodott | Bike elettrika ta '20 pulzier |
| Batterija | Batterija tal-litju 48V 10.4Ah |
| vultaġġ | 48v |
| qawwa | 350w-1000w |
| Veloċità | MASSIMU 40km/h |
| Daqs tat-Tajers | 20*4.0 Pulzier |
| Kulur | iswed |
| Qafas | Liga ta 'l-aluminju |
| Piż nett | 26kg |
| Materjal tal-qafas | Azzar b'karbonju għoli |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | L-ewwel fil-polybag, imbagħad fil-kartuna |
| Port | Shenzhen |
| Kapaċità ta' Provvista | 5000 Sett/Settijiet fil-Ġimgħa |

Nintroduċu l-Ebikes tagħna tal-Brejk tad-Diska Idrawliċi għall-Adulti, soluzzjoni avvanzata ddisinjata biex tirrivoluzzjona l-esperjenza tal-vjaġġ tiegħek b'taħlita perfetta ta 'stil, prestazzjoni u funzjonalità. Din ir-rota elettrika hija maħduma b'mod metikoluż biex tissodisfa l-ħtiġijiet diversi ta 'rikkieba urbani, u toffri firxa ta' karatteristiċi li jagħmluha tispikka fid-dinja tar-roti elettriċi.

Il-personalizzazzjoni tieħu l-istadju ċentrali bl-Ebikes tal-Brejk tad-Diska Idrawliċi tagħna, disponibbli f'varjetà ta 'kuluri biex jaqdu l-istil personali tiegħek. Immorru pass ulterjuri billi nappoġġaw kuluri personalizzati, li jippermettulek tesprimi l-individwalità tiegħek permezz tal-għażla tiegħek tal-estetika tar-roti elettriċi.

Imħaddma minn batterija tal-litju robusta 48V10.4A, l-ebike tagħna jiżgura ħajja notevoli tal-batterija sa 40 kilometru fuq ħlas wieħed. Din il-firxa impressjonanti tipprovdi l-libertà li tinnaviga fit-toroq tal-belt jew titla' tul rotot xeniċi mingħajr l-inkwiet li tispiċċa l-enerġija.

Il-qafas tal-liga tal-aluminju ħafif iżda dejjiemi huwa karatteristika li tispikka, li tgħaqqad is-saħħa u l-aġilità għal esperjenza ta 'rkib imtejjeb. Dan il-materjal mhux biss jikkontribwixxi għas-saħħa ġenerali tal-ebike iżda jiżgura wkoll li jibqa' ħafif, u jagħmilha faċli biex timmaniġġa u timmanuvra f'terreni differenti.

Il-kumdità hija prijorità ewlenija, u l-Ebikes tal-Brejk tad-Diska Idrawliċi tagħna jiġu mgħammra b'sarġ mħaxxen u komdu. Din il-karatteristika tiżgura li l-karozzini tiegħek mhux biss ikunu effiċjenti iżda wkoll pjaċevoli, anke waqt vjaġġi estiżi.

Il-versatilità hija essenzjali, u l-ebikes tagħna joffru modi multipli ta 'rkib, inkluż elettriku pur, assistenza elettrika, u riding uman. Kemm jekk tippreferi l-konvenjenza ta 'rikba kompletament elettrika, l-ispinta miżjuda ta' assistenza elettrika, jew l-esperjenza tradizzjonali tal-pedala, l-ebikes tagħna jadattaw għall-preferenzi tiegħek mingħajr sforz.
Ċertifikati għall-kwalità u s-sigurtà, l-Ebikes tagħna tal-Idrawliku tal-Brejk tad-Diska jipprijoritizzaw iċ-ċertifikazzjoni tal-prodott, u jipprovdu serħan tal-moħħ lis-sewwieqa li japprezzaw l-affidabbiltà u l-prestazzjoni. Il-kwalità dejjem tiġi l-ewwel fl-impenn tagħna li nwasslu esperjenza ta 'ċikliżmu elettriku superjuri.
Ipprezzat b'mod favorevoli minħabba l-bejgħ dirett tal-fabbrika, l-Ebikes tal-Brejk tad-Diska Idrawliċi tagħna joffru kombinazzjoni imbattal ta 'affordabbiltà u kwalità. Aħna nilqgħu l-mistoqsijiet u l-ordnijiet, u nistednuk tgħolli l-esperjenza tal-vjaġġ tiegħek b'rota elettrika li mhux biss tilħaq iżda taqbeż l-aspettattivi tiegħek. Staqsa u ordna issa biex tingħaqad mal-futur tal-mobilità urbana u tgawdi l-prezz favorevoli offrut mill-bejgħ dirett tal-fabbrika tagħna. Irkba f'era ġdida ta' konvenjenza u stil illum!
It-tags Popolari: ebikes idrawliċi tal-brejk tad-diska għall-adulti, iċ-Ċina ebikes tal-brejkijiet tad-diska idrawliċi għall-adulti manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Bike elettriċi li jintwew għall-adulti
Li jmiss: BIKE ELETTRIKA STEP-THRU li tintewa
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








