Rota Elettrika Off Road
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs tar-rota | 26" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | F&R - Brake tad-Diska tal-Cable-Pull |
| Kapaċità tal-batterija | 10.5Ah |
| Attributi oħra | |
| Torque | 60-70NM |
| Ħin tal-Iċċarġjar | 3~6/H |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | 'l Isfel Tubu |
| Wisa' tat-Tajers | 26*4 |
| Post ta' Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-X5 |
| Firxa għal kull Qawwa | 40 ~ 45km |
| Veloċità Massima | 30-50Km/h |
| Isem tal-prodott | Bike Electric Fat Tire |
| Kulur | Kulur Personalizzat |
| Qawwa tal-Mutur | 350W (500W/750W għal mhux obbligatorju) |
| Tagħbija Max | 180kgs |
| Piż nett | 30kg |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Ippakkjat fil-{0}}kartuna tal-ħxuna |
| Port | Guangzhou |
| Kapaċità ta' Provvista | 800 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |

Esprimi l-individwalità tiegħek permezz ta 'personalizzazzjoni b'varjetà ta' kuluri disponibbli għar-Rota Elettrika Off-Road tiegħek. Magħmula minn liga tal-aluminju ħafifa iżda robusta, ir-rota tilħaq il-bilanċ perfett bejn il-portabbiltà u d-durabilità, tiżen biss 29kg, filwaqt li tiftaħar b'kapaċità ta 'tagħbija ta' 150kg, li tiżgura saħħa u stabbiltà fl-impriżi off-road tiegħek.

Ħoll is-saħħa ġewwa bil-mutur ta' 350W-1000W, mgħammar b'spokes 12G għal prestazzjoni mtejba. Il-batterija tal-litju 48V10.4A-48V25A tagħti s-setgħa lill-vjaġġ tiegħek, billi tipprovdi firxa impressjonanti ta '40 sa 80 kilometru. Kemm jekk qed tgħaddi b'25/siegħa bil-mimduda jew jekk tkun qed tixraq għaġla ta' adrenalina b'45/siegħa, ir-Rota Elettrika Off-Road tagħti rikba thrilling u dinamika.

Inġinerija għal sfidi off-road, ir-rota għandha sett ta 'bearing bowl robust, komponenti Shimano bħas-shifter TX50, derailleur ta' wara ZT50, u 7-freewheel tal-veloċità, li jiżguraw tranżizzjonijiet bla xkiel tal-ger fuq terren imħatteb. Il-furketta ta 'quddiem isfar li tassorbi x-xokk taż-żejt tas-snowmobile u tajers speċjali 26 * 4.0 jiggarantixxu rikba komda, jassorbu xokkijiet u jinnavigaw uċuħ mhux maħduma b'faċilità.
It-tags Popolari: off road bike elettriku, iċ-Ċina off road manifatturi roti elettriċi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: All Terrain Fat Tire Mountain Ebike
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







