Bike li jintwew bl-elettriku tat-terren kollu
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs tar-rota | 20" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 10.5Ah |
| Attributi oħra | |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | Batterija Integrata |
| Wisa' tat-Tajers | 20*4" |
| Post ta' Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-K4 |
| Firxa għal kull Qawwa | 35-45km |
| Veloċità Massima | 30-50Km/h |
| Torque | 60-70Nm |
| Isem tal-prodott | Bike tal-Fording elettrika |
| Kapaċità tal-batterija | 48V 10.5ah (13Ah, 15Ah mhux obbligatorju) |
| Qawwa tal-Mutur | 500W (750W/1000W mhux obbligatorju) |
| Kontrollur | 48V Sine wave kontrollur intelliġenti |
| Dispaly | Display diġitali LCD |
| Tagħbija Max | 150kg |
| Logo | OEM Aċċettabbli |
| Shock absorber | Sospensjoni tal-qafas |
| Piż nett | 28kg |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Ippakkjat f'{0}}kartun tal-ħxuna |
| Port | Port Shenzhen |
| Kapaċità ta' Provvista | 800 Biċċa/Biċċiet fil-Ġimgħa |

Imbarka f'era ġdida ta 'avventura bir-Rota li Tiwi Elettrika All Terrain tagħna, fużjoni ta' innovazzjoni u disinn imħatteb li tiddefinixxi mill-ġdid il-versatilità fid-dinja tar-roti elettriċi. Magħmul minn liga tal-aluminju tal-avjazzjoni, il-qafas mhux biss huwa ħafif iżda juri durabilità eċċezzjonali, u jiżgura sieħeb robust għall-escapades off-road tiegħek.

L-indirizzar ta 'terreni mhux maħduma jsir breeze bil-furketta ta' quddiem li jassorbi x-xokkijiet, li tipprovdi rikba bla xkiel u komda anke fuq l-uċuħ l-aktar ta 'sfida. L-adattabilità tar-rota hija mtejba aktar mill-pannell tal-istrumenti li ma jgħaddix ilma minnu, li jżid kuntatt ta 'modernità filwaqt li jiżgura durabilità f'kundizzjonijiet tat-temp differenti.

Bi tliet modi ta 'rkib dinamiċi, din ir-rota elettrika li tiwi tadatta għal kull ħtieġa tiegħek. Aqleb mingħajr sforz bejn Pure Electric Riding għal vjaġġ exhilarating, li jaħdem bil-mutur, Electric-Assisted Riding għal dik l-ispinta żejda meta tirbaħ għoljiet, u Riding Manwali għall-esperjenza tradizzjonali taċ-ċikliżmu. It-tranżizzjoni bla xkiel bejn il-modi toffri esperjenza ta' riding imfassla u pjaċevoli għall-preferenzi kollha.

Li tħaddem l-avventuri tiegħek hija l-batterija tal-litju 48V10.4A, sors ta 'enerġija robusta li jimbotta r-rota b'firxa notevoli ta' 60 kilometru fuq ħlas wieħed. Għid addiju għall-ansjetà tal-firxa hekk kif tesplora terren 'il bogħod u 'l bogħod, kunfidenti fil-lonġevità affidabbli tal-ħajja tal-batterija.

Esperjenza tal-libertà tal-esplorazzjoni b'rota ddisinjata għat-terreni kollha. Minn toroq tal-belt għal trails imħatteb, il-Bike Folding Electric tagħna All Terrain hija l-biljett tiegħek għal avventura mingħajr paragun. L-ipprezzar favorevoli, flimkien ma 'bejgħ dirett mill-fabbrika, jagħmel din ir-rota elettrika għażla irresistibbli għal dawk li qed ifittxu taħlita ta' prestazzjoni u affordabbiltà.
It-tags Popolari: kollha terren elettriku li jintwew rota, iċ-Ċina kollha terren li jintwew elettriku bike manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








