Roti elettriċi tas-silġ tal-muntanji
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs tar-rota | 26" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 10.5AH |
| Attributi oħra | |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | Batterija Integrata |
| Tip intelliġenti | Sensor, Elettroniku, Diġitali |
| Post ta' Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-X0 |
| Firxa għal kull Qawwa | >60 km |
| Veloċità Massima | 30-50Km/h |
| Torque | 70-80 Nm |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Isem tal-prodott | Bike tal-Muntanji Elettriku |
| Batterija | Batterija tal-litju 48V 10.5Ah |
| Qawwa tal-Mutur | 500W |
| Wiri | Display Diġitali LCD / Strument MPH |
| Ibbrejkjar | Brejk tad-Diska Idrawliku |
| Furketta | Suspersjoni Furketta |
| Tajer | 26*4.0 |
| Kapaċità tat-tagħbija | 200KG |
| Għażliet Lipo Charger | 48V2A /100~240Vac 50-60Hz |
| Ride Modalità | Sewqan ta 'Qawwa Elettrika Pura + Assistenza għall-Pedali |
| Kapaċità ta' Provvista | 600 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |

Nintroduċu l-Muntanji Snow Electric Bicycle, inkarnazzjoni ta 'qawwa, versatilità, u disinn avvanzati li tieħu l-avventuri off-road tiegħek għal għoli ġodda. Inġinerija bi preċiżjoni u attenzjoni għad-dettall, din ir-rota elettrika hija mfassla biex tissodisfa t-talbiet tal-aktar rikkieba avventurużi, u tiżgura esperjenza mingħajr paragun fil-beraħ.

B'daqs ta' tajer robust ta' 26*4.0, ir-Rota Elettrika tal-Muntanji tas-Silġ tindirizza mingħajr sforz terreni ta' sfida b'faċilità, u tipprovdi trazzjoni u stabbiltà mhux imqabbla. L-għażliet tal-kulur li jistgħu jiġu personalizzati jippermettulek li tirkeb bl-istil, u tesprimi l-individwalità tiegħek waqt li tinnaviga minn pajsaġġi miksija bil-borra jew trails tal-muntanji. Il-qafas tal-liga tal-aluminju ħafif iżda durabbli, b'piż nett ta '29kg, jilħaq il-bilanċ perfett bejn is-saħħa u l-manuvrabbiltà.

Mħaddma b'mutur versatili ta' 350W-1000W, ikkumplimentat minn 36 12G spokes, din ir-rota elettrika tagħti firxa ta' veloċità dinamika minn 25/siegħa komda għal 50/siegħa eżilanti. Il-batterija tal-litju, disponibbli f'kapaċitajiet minn 48V10.4A sa 48V25A, tiżgura firxa impressjonanti ta '40 kilometru sa 80 kilometru xokkanti, li tippermettilek tibda vjaġġi estiżi mingħajr tħassib.

L-iskrin kbir bil-kulur tal-kontroll ċentrali intelliġenti, P68 waterproof, iservi bħala ċ-ċentru tan-nervituri tar-rota, li jipprovdi informazzjoni f'ħin reali dwar ir-rikba tiegħek. It-tliet modi ta’ rkib – il-modalità elettrika pura, il-mod ta’ Assistenza, u l-modalità ta’ rkib imħaddem mill-Bniedem – jagħtuk is-setgħa li tfassal l-esperjenza tar-roti tiegħek skont il-preferenzi u l-livelli tal-enerġija tiegħek.

Is-sigurtà hija ta 'l-akbar importanza, li fiha brejkijiet ta' diska mekkaniċi speċjali, konnettur li ma jgħaddix ilma minnu li jikkontrolla l-fanal ta 'quddiem u l-ħorn, u funzjoni ta' dawl tal-brejk tax-xellug u tal-lemin erba 'f'wieħed fid-dawl ta' wara. Il-furketta ta 'quddiem isfar li tassorbi x-xokk taż-żejt tas-snowmobile ttejjeb il-kumdità tar-rikba, u tiżgura vjaġġ bla xkiel anke fuq terreni irregolari.
B'kapaċità ta 'tagħbija ta' 150kg, il-Mountain Snow Electric Bicycle takkomoda rikkieba ta 'diversi daqsijiet, u jwiegħed avventura kondiviża għal kulħadd. L-ipprezzar favorevoli, flimkien mal-bejgħ dirett tal-fabbrika, jistiednek biex tistaqsi u tordna llum, u tiżgura l-biljett tiegħek għal vjaġġ elettrifikanti permezz tal-muntanji. Titlifx iċ-ċans li tiddefinixxi mill-ġdid l-esperjenza off-road tiegħek – tilqa’ l-Mountain Snow Electric Bicycle f’ħajtek!
It-tags Popolari: borra tal-muntanji roti elettriċi, Ċina borra muntanji roti elettriċi manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Folding Fat Tire Bike City
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








