Bike elettrika għall-adulti ħfief tal-belt
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 27 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Fibra tal-Karbonju |
| Daqs tar-rota | 12" |
| vultaġġ | 36V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Linja tal-Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 10.5 AH |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-T4 |
| Pożizzjoni tal-batterija | 'l Isfel Tubu |
| Tip intelliġenti | Elettroniku |
| Post ta' Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Veloċità Massima | >50km/h |
| Torque | 30-50 Nm |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Ħin tal-iċċarġjar | 6 sigħat |
| Batterija | Batterija tal-litju 36V8A Klassi A |
| MOQ | 100 |
| Mutur | Mutur 350W |
| Kulur | iswed |
| Veloċità | 32 km/h |
| Qawwa tal-Mutur | 36V 250W |
| Tagħbija Max | 150 KG |
| Isem tal-prodott | Roti elettriċi |
| Tip | E-rota tat-triq |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | kartuna |
| Port | Guangzhou |
| Kapaċità ta' Provvista | 100000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |

Imbarka f'era ġdida ta' vjaġġar urban bir-Rota elettrika tagħna għall-adulti City Lightweight, taħlita rivoluzzjonarja ta' stil, effiċjenza u sostenibbiltà. Imfassla biex tissodisfa t-talbiet tal-ħajja moderna tal-belt, din ir-rota elettrika hija sieħba vera għal dawk li qed ifittxu mod ta 'trasport konvenjenti, ekoloġiku u stylish mingħajr sforz.

B'sempliċi piż ta '20kg, ir-rota elettrika tagħna hija l-epitome ta' disinn ħafif, li tiżgura tqandil u manuvrabbiltà faċli. Agħżel minn firxa ta' kuluri personalizzabbli biex tesprimi l-istil personali tiegħek u tagħmel stqarrija hekk kif tinnaviga fit-toroq tal-belt.

Imħaddma minn mutur ta '250W u batterija tal-litju 36V8A, ir-rota elettrika tagħna tiftaħar firxa ta' 30 kilometru fuq ħlas wieħed, mingħajr sforz tilħaq veloċitajiet ta '25KM/siegħa. Il-qafas ta 'l-azzar tal-karbonju għoli, il-furketta ta' quddiem, u l-manku orizzontali jipprovdu struttura b'saħħitha u affidabbli, filwaqt li l-piż nett ta '15kg jiżgura rikba ħafifa u b'aġilità permezz ta' pajsaġġi urbani.

It-tajers speċjali ta' 10-pulzier, iddisinjati apposta għal vetturi elettriċi, jikkontribwixxu għal vjaġġ bla xkiel u komdu, jassorbu xokkijiet u jipprovdu stabbiltà fuq diversi terreni. It-tubu tas-sedil ta 'l-azzar b'karbonju għoli, il-morsa tat-tubu tas-sedil magħmula minn liga ta' l-aluminju, u l-appoġġ tas-saqajn kuraġġuż iddisinjat esklussivament għal vetturi elettriċi jżidu mad-durabilità u l-funzjonalità ġenerali ta 'din ir-rota elettrika innovattiva.

Innaviga t-toroq tal-belt b'kunfidenza billi tuża l-karatteristiċi avvanzati tagħna. Il-kontrollur brushless 6-tubu 17A Zhengxuanbo, l-istrument li ma jgħaddix ilma minn P68, u l-qrun tnejn f'wieħed u l-funzjoni ta 'l-istering tal-fanali ta' quddiem jagħmlu r-rikba tiegħek mhux biss effiċjenti iżda wkoll sigura u pjaċevoli. Il-konnetturi li ma jgħaddix ilma minnhom, il-lieva tal-brejk tat-tifi, u l-brejkijiet tad-diska mekkaniċi speċjali għall-vetturi elettriċi ta 'quddiem u ta' wara jiżguraw kontroll u sigurtà ottimali matul il-vjaġġ tiegħek.

L-iċċarġjar huwa breeze bil-ċarġer tar-ras DC 42V1.5A inkluż, li jippermettilek tissaħħaħ malajr u terġa 'lura fit-triq. Il-linja P68 li ma jgħaddix ilma minn waħda sa seba ', flimkien ma' konnetturi li ma jgħaddix ilma minnu għal dwal tal-karozzi, ħorn, u fanal ta 'quddiem, iżid saff żejjed ta' durabilità u affidabilità għar-rota elettrika tiegħek.

B'kapaċità ta 'tagħbija ta' 150kg, City Lightweight Adult Electric Bike tagħna mhix biss mezz ta 'trasport; hija għażla ta 'stil ta' ħajja. L-għata speċjali tas-sedil imħaxxna, flimkien mal-karatteristiċi customizable, tippermettilek issuq bil-kumdità u l-istil. Aħtaf l-opportunità li tistaqsi u tordna issa, u agħmel il-vjaġġ tiegħek ta’ kuljum esperjenza pjaċevoli u bla tbatija bir-Rota elettrika tagħna għall-adulti City Lightweight. Irkeb b'mod intelliġenti, isuqu ħafif, u agħmel kull vjaġġ faċli.
It-tags Popolari: belt ħfief adulti rota elettrika, Ċina belt ħfief adulti roti elettriċi manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Roti elettriċi żgħar jintwew
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








