Organizzatur tal-Ħażna tal-Ġugarelli għat-Tfal
Introduzzjoni tal-Prodott
| Irrakkomanda l-Età | >3 snin, 6 xhur - 3 snin |
| Post ta' Oriġini | zhongshan, iċ-Ċina |
| Forma | Annimali |
| Dimensjonijiet | 41 * 45 * 50cm |
| Materjal | Plastik |
| Daqs | 35 * 40 * 45 ~ 50cm |
| Is-sess | Unisex |
| Pakkett | Settijiet |
| Numru tal-Mudell | ZSDB-XKLXTC |
| Materjal | HDPE |
| Oġġett | WM22E161 |
| Kulur | abjad |
| Pakkett | Kartuna standard, kartuna personalizzata |
| Daqs tal-prodott (ċm) | 35 * 40 * 45 ~ 50cm |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | pakkett: esportazzjoni kartuna standard |
| Port | Shenzhen, Wenzhou |
| Kapaċità ta' Provvista | 10000 Sett / Settijiet kull Xahar |
👶Effiċjenza massima fl-ispazju: Is-sider tal-ħażna tal-Ġugarelli għandu fetħa wiesgħa żejda biex timmassimizza l-ispazju tal-ħażna, li huwa faċli għat-tfal biex jilħqu u jgħinhom isibu l-ġugarelli favoriti tagħhom. L-ixkaffa tal-ħażna tal-ġugarelli tipprovdi wkoll żewġ bins tal-ġugarelli bir-roti, sabiex it-tfal ikunu jistgħu jiċċaqilqu aktar ġugarelli u jgħinu lill-ġenituri jirranġaw il-ġugarelli.
👶 Għamara perfetta għat-tifel/tifla tiegħek: Is-sigurtà minn dejjem kienet il-prijorità tal-marka tagħna fid-disinn tal-għamara. Tista 'ssib iċ-ċirkuspezzjoni ta' l-ixkaffa tal-ħażna tagħna f'kull pass ta 'dettall. Kull pjanċa tal-injam hija prodotta u maqtugħa bir-reqqa. Kull pjanċa ta 'l-injam hija b'xifer banded preċiżament biex telimina kull residwu ta' l-injam li jista 'jagħmel ħsara liċ-ċkejken tiegħek. Kull kamin jista 'jiġi mħawla fit-toqob preformati biex jipprevjeni l-kawża tal-grif tat-tfal mit-tarf li jaqta' tal-komponenti.
👶Bidu ta' drawwiet tajbin: Disinn aħjar jista' jgħin lill-ġenituri jħallu lit-tfal jiżviluppaw drawwiet tajbin. Biex tgħix lit-tifel tiegħek biex jilħaq u jorganizza l-ġugarelli, aħna niddisinjaw l-organizzatur tal-ġugarelli b'għoli ta '1.97ft u wisa' ta '3.28ft. Kull kexxun huwa mgħammar b'erba 'roti, sabiex is-subien u l-bniet jistgħu jġorru u jippakkjaw il-ġugarelli b'inqas sforz.
👶 Organizzatur tal-ġugarelli tat-tfal b'użu multiplu: Dehra li tiġbed l-għajn b'wiċċ abjad pur li jista 'jaqbel ma' ħafna stili ta 'dekorazzjoni. Tista 'tpoġġi l-ħażna tal-ġugarelli fil-kamra tal-ħajja, kamra tas-sodda jew kamra tat-tfal żgħar. Minbarra x-xeni li għandhom jintużaw fid-djar, huwa adattat ukoll għal kindergarten, kmamar tan-nursery, u skola.
👶Installazzjoni u manutenzjoni: L-assemblaġġ ta 'dan l-organizzatur tal-ġugarelli tat-tfal jeħtieġ xogħol wieħed biss. Il-passi kollha delikati huma indikati b'mod ċar fil-manwal tal-assemblaġġ, u l-pjanċi kollha huma mmarkati bin-numri. Il-każijiet u l-ixkaffa huma reżistenti għall-ilma. Tista 'tnaddafhom sempliċiment b'xugaman imxarrab. Jekk għandek xi mistoqsijiet, jekk jogħġbok, toqgħodx lura milli tikkuntattjana, u aħna nwieġbu fi żmien 24 siegħa.
It-tags Popolari: organizzatur tal-ħażna tal-ġugarelli għat-tfal, organizzatur tal-ħażna tal-ġugarelli taċ-Ċina għat-tfal manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Sett ta' Presidenti tal-Mejda Junior
Li jmiss: le
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll






