Tabella tal-Bord tat-Tpinġija tat-Tfal
Introduzzjoni tal-Prodott
| Attributi ewlenin | |
| Attributi speċifiċi għall-industrija | |
| Applikazzjoni: | Kamra tal-Ħajja, Trabi u tfal, Skola |
| Stil tad-Disinn: | Moderna |
| Materjal: | Plastik |
| Attributi oħra | |
| Ippakkjar tal-posta: | N |
| Post tal-Oriġini: | Zhejiang, iċ-Ċina |
| Tip: | Tabella |
| L-isem tad-ditta: | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell: | ABST-D01 |
| Isem tal-prodott: | Bord tat-tpinġija multi-funzjonali |
| Daqs/tabella: | 66.7x65x40cm |
| daqs/siġġu: | 51.9x39.7x38.8cm |
| Pakkett: | Opp Bag + Kaxxa tal-Kartun |
| Daqs tal-kartun: | 84.5x30x55cm |
| MOQ: | 1 HQ/490 SETTIJIET |
| Kliem ewlieni: | Bord ta' Tagħlim Edukattiv |
| Karatteristika: | Multi-funzjonali |
| Disinn: | Laqa OEM |
| Funzjoni: | Ġugarell tal-kulur tat-tfal |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar: | Normalment nippakkjaw il-Centwu tal-plastik ħelu Colorful tarbija tat-twelid fancy playpen b'bażi ta 'bieb fuq sett wieħed f'kaxxa waħda tal-kartun. |
| Port: | Ningbo jew Shanghai |
| Kapaċità ta' Provvista | |
| Kapaċità ta' Provvista: | 100000 Sett / Settijiet kull Xahar |

Nintroduċu l-Mejda tal-Bord tat-Tpinġija tat-Tfal versatili u innovattiva tagħna – taħlita perfetta ta 'kreattività, sigurtà, u funzjonalità, iddisinjata biex tispira artisti żgħażagħ u studenti. Din it-tabella eċċezzjonali hija maħduma b'mod metikoluż biex tilqa' għall-ħtiġijiet diversi tat-tfal, u toffri pjattaforma dinamika kemm għall-isforzi artistiċi kif ukoll għall-attivitajiet edukattivi.

Waħda mill-karatteristiċi li jispikkaw tat-tabella tat-tpinġija tagħna hija l-għoli aġġustabbli tagħha, li jippermettilha tadatta bla xkiel għal għoli u etajiet differenti. Kemm jekk it-tifel/tifla tiegħek huwa artist li qed jibża jew student żgħir, din it-tabella tista 'tiġi personalizzata biex tipprovdi l-issettjar ergonomiku ideali, li tiżgura sigħat ta' użu komdi u produttivi. Id-disinn ta 'għan doppju tiegħu jippermettilu jittrasforma mingħajr sforz bejn mejda regolari u bord tat-tpinġija tat-tfal, li jaħseb għal diversi attivitajiet u jinkoraġġixxi żvilupp komplet.

Is-sigurtà hija l-akbar prijorità tagħna, u din il-mejda tal-bord tat-tpinġija hija maħduma bl-użu ta 'materjali sikuri, mhux tossiċi u li ma jagħmlux ħsara lill-ambjent. Kull komponent jintgħażel bir-reqqa biex jipprovdi ambjent sigur għall-esplorazzjoni kreattiva tat-tifel/tifla tiegħek. Il-mejda hija ddisinjata b'mod inġenjuż b'ħames punti li jaqtgħu, iżda huma bla xkiel u bla burr, u jiżguraw protezzjoni u sigurtà sħiħa waqt l-użu. Il-ġenituri jista 'jkollhom serħan tal-moħħ, jafu li t-tifel tagħhom qed jimpenja ruħu ma' prodott li jipprijoritizza l-benessri tagħhom.

Minbarra l-karatteristiċi ta 'sikurezza tagħha, din it-tabella tat-tpinġija tippromwovi drawwiet organizzattivi tajbin fit-tfal. Jiġi mgħammar b'basket tal-ħażna konvenjenti, li jippermetti lill-artisti żgħażagħ jaħżnu pulit il-provvisti u l-ġugarelli tal-pittura tagħhom. Li tinkoraġġixxi l-ordni u r-responsabbiltà, din is-soluzzjoni tal-ħażna trawwem ħiliet essenzjali li jibbenefikaw minnhom f'diversi aspetti tal-ħajja.

Il-varjetà tilħaq l-adattament mat-Tabella tagħna tal-Bord tat-Tpinġija tat-Tfal, disponibbli f'pletora ta 'kuluri vibranti. Minn ħomor ferrieħa għal blu paċifikazzjoni, dejjem hemm kulur li jirrisona mal-personalità u l-preferenzi tat-tifel/tifla tiegħek. Dan l-element tal-għażla jagħti s-setgħa lill-imħuħ żgħażagħ, u jippermettilhom jagħżlu tabella li tirrifletti l-individwalità tagħhom u tagħmel it-tagħlim u l-ħolqien saħansitra aktar pjaċevoli.
Fil-qosor, it-Tabella tal-Bord tat-Tpinġija tat-Tfal tagħna mhix biss biċċa għamara; huwa katalist għall-kreattività, it-tagħlim u l-organizzazzjoni. L-għoli aġġustabbli tiegħu jiżgura adattament perfett għal etajiet differenti, filwaqt li l-funzjonalità doppja tagħha tinkoraġġixxi attivitajiet diversi. Magħmul minn materjali sikuri u ekoloġiċi, joffri spazju sigur għall-espressjoni artistika u attivitajiet edukattivi. Iż-żieda ta 'truf lixxi u bla burr u basket tal-ħażna tkompli ttejjeb il-prattiċità u s-sigurtà tagħha. Bi spettru ta 'kuluri minn fejn jagħżlu, hemm mejda li taqbel mal-gosti ta' kull tifel. Investi fl-iżvilupp u l-immaġinazzjoni tat-tifel/tifla tiegħek bit-Tabella tal-Bord tat-Tpinġija tat-Tfal tagħna – fejn il-kreattività bla tarf tiltaqa’ mas-sigurtà u l-funzjonalità bla kompromessi.
It-tags Popolari: tabella tal-bord tat-tpinġija tat-tfal, manifatturi tal-mejda tat-tpinġija tat-tfal taċ-Ċina, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Tabella tal-Logħob tat-Tfal fuq ġewwa
Li jmiss: Sett ta' Presidenti tal-Mejda Junior
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll





