Drift Electric Scooter
Introduzzjoni tal-Prodott
| Jintewa | LE |
| Medda Kull Charge | 10-15KM |
| Veloċità Massima | 21-30km/h |
| Attributi oħra | |
| Post ta' Oriġini | Zhejiang, iċ-Ċina |
| Tip intelliġenti | Bluetooth, Elettroniku |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | SMT-D6 |
| Ħin tal-Iċċarġjar | 2-3H |
| Kategorija | Skuter bi tliet roti |
| Nies Applikabbli | Unisex |
| Kapaċità tal-batterija | < 10Ah |
| Qawwa tal-mutur | 36V250W |
| Għoli tal-pedala | 150MM |
| Tip ta 'batterija u kapaċità | Li-ion batterija 36V3600mAh |
| Angolu tat-tixbit | 10 gradi -30 grad |
| Tajer tal-mutur | 8" solidu |
| Mili għal kull ħlas | 15km |
| Tip tal-plastik | PE |
| Tagħbija Max | 120kg |
| Daqs | 1100 * 650 * 690MM |
| Ċertifikazzjoni | CE |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Daqs tal-kartun 69 * 54 * 21cm għal ordni ta 'kontenitur sħiħ. |
| Unitajiet tal-Bejgħ: | Oġġett wieħed |
| Daqs tal-pakkett wieħed: | 69X56X28 ċm |
| Piż gross wieħed: | 15.000 kg |

Merħba fid-dinja tal-eċċitament u l-innovazzjoni bid-Drift Electric Scooter tagħna - fejn it-teknoloġija superjuri tiltaqa 'ma' avventuri eċċitanti. Iktar minn sempliċi scooter, il-karozza tad-drift elettrika tagħna tiddefinixxi mill-ġdid il-mod kif issuq, u toffri esperjenza exhilarating għal rikkieba ta 'kull età.
Qawwa u reżistenza mhux imqabbla:

Bil-qawwa tal-mutur superjuri tiegħu, dan l-iskuter elettriku jagħti rikba bħal ħaddieħor. Ħoss il-għaġla hekk kif tiżżerżaq mingħajr sforz, imħaddem b'mutur li jiżgura kemm il-veloċità kif ukoll il-kontroll. Flimkien ma 'batterija fit-tul, l-avventuri tiegħek mhumiex biss thrilling iżda wkoll dejjiema. M'hemmx għalfejn tinkwieta dwar recharges frekwenti - dan l-iskuter huwa ddisinjat biex ilaħħaq mal-istil tal-ħajja tiegħek b'enerġija għolja, u joffri sigħat bla tarf ta 'tgawdija.
Disinn Innovattiv tal-Kumdità:

Iddisinjat bil-kumdità tiegħek f'moħħu, it-triċiklu elettriku drift tagħna jipprovdi arranġament ta 'bilqiegħda li jippermetti lit-tfal joqogħdu bilqiegħda komdu matul l-istadji ta' żvilupp tagħhom. Il-metodu uniku ta 'l-isteering dgħif itejjeb il-fluss naturali tar-rikba, u jagħmilha aktar intuwittivi, żviluppati u allinjati mal-ħiliet tat-tfal. Id-disinn ergonomiku jiżgura esperjenza komda u pjaċevoli, u jippromwovi l-kunfidenza waqt li jegħlbu l-arti tad-drifting.
It-tags Popolari: drift electric scooter, iċ-Ċina drift electric scooter manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Drift Car Elettriku
Li jmiss: le
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








