Ebike
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | 7 Veloċità |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Daqs tar-rota | 20*4" |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | Batterija tal-litju |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 15.6 ~ 20Ah |
| Attributi oħra | |
| Torque | 60-70 Nm |
| Post ta' Oriġini | Zhejiang, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | SMT-EB27 |
| Firxa għal kull Qawwa | 60 - 90 km |
| Veloċità Massima | 30-50Km/h |
| Ħin tal-Iċċarġjar | >3 sigħat |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Hub ta 'wara |
| Pożizzjoni tal-batterija | Down Tube |
| Ħin tal-iċċarġjar | {{0}}sigħat, DC42V3.0A |
| Tagħbija Max | 120kg |
| Strument | Dawl LED tal-Panel LCD, Ċavetta mixgħul/mitfi, Manku li jirregola l-veloċità |
| Veloċità massima | 25 ~ 50Km/h |
| Piż tal-prodott | NW 43kg, GW46kg ma paking |
| Firxa għal kull ħlas | 60 ~ 90km |
| Batterija | 48V15.0~Batterija tal-litju 20Ah |
| Qawwa tal-mutur | Mutur tal-buttun mingħajr brushes 48V1000W |
| Materjal tal-qafas | Al-Liga |
| Ċertifikazzjoni | CE |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Ippakkjat f'kartun mibgħut bil-baħar |
| Port | NINGBO SHANGHAI YIWU |
| Kapaċità ta' Provvista | 10000 Sett / Settijiet kull Xahar |

Nintroduċu l-Ebike straordinarju tagħna - fużjoni perfetta ta 'seħer vintage u teknoloġija moderna, iddisinjata b'mod metikoluż biex tipprovdi lir-rikkieba b'taħlita mhux imqabbla ta' stil, qawwa u konvenjenza. Aktar minn sempliċi mezz ta’ trasport, din l-Ebike hija dikjarazzjoni, li tirrifletti l-personalità u l-passjoni unika tiegħek kemm għall-estetika kif ukoll għall-prestazzjoni.

Fil-qalba ta 'din l-Ebike eċċezzjonali tinsab batterija tal-jone tal-litju ta' kapaċità għolja ta '48V 15AH, li toffri enerġija impressjonanti biex tħaddem il-karozzini tiegħek. Il-wiri LCD sofistikat iservi bħala l-interface intuwittivi tiegħek, li jipprovdi għarfien f'ħin reali dwar l-istatus tal-batterija tiegħek u l-metriċi tal-prestazzjoni, u jiżgura li int dejjem konxju tal-kapaċitajiet tar-rikba tiegħek. Flimkien ma' mutur robust tal-hub ta' 500W, din ir-rota tagħti esperjenza ta' rkib qawwija iżda bla xkiel, li ġġorrek mingħajr sforz fil-vjaġġi tiegħek.

L-iċċarġjar tal-Ebike tiegħek qatt ma kien aktar effiċjenti, grazzi għall-ċarġer intelliġenti inkluż. Kompatibbli kemm mal-input AC100-240V kif ukoll mal-output DC54.6V 3A, it-teknoloġija tal-iċċarġjar intelliġenti tiżgura iċċarġjar ta 'malajr u mingħajr tbatija, li tippermettilek tqatta' inqas ħin tistenna u aktar ħin tgawdi l-karozzini tiegħek.

Magħmul għal eleganti u durabilità, l-Ebike tagħna għandu qafas ta 'liga tal-aluminju ħafif iżda b'saħħtu, li jiżgura kemm is-saħħa kif ukoll l-aġilità. B'piż nett ta '35KGS, ir-rota toffri manuvrabbiltà mingħajr sforz, li tippermettilek timmaniġġjaha bi grazzja u faċilità. Il-furketta tas-sospensjoni ta 'l-ispalla doppja fuq quddiem ittejjeb l-istabbiltà u tipprovdi rikba bla xkiel, tassorbi xokkijiet u ħotob bi finezza.

Mgħammar b'20*3.0 tajers, din l-Ebike toffri bilanċ perfett ta' trazzjoni u kumdità, li tippermettilek tiżżerżaq mingħajr sforz fuq diversi terreni. Ir-rimmijiet tal-ħajt doppju tal-liga tal-aluminju jżidu durabilità u appoġġ, u jiżguraw pedament b'saħħtu għall-karozzini stylish tiegħek.

Is-sigurtà tieħu preċedenza, u huwa għalhekk li l-Ebike tagħna tiftaħar brejkijiet tad-diska idrawliċi, li jwasslu qawwa ta 'waqfien affidabbli anke f'kundizzjonijiet ta' sfida. Is-sistema ta' 7-trażmissjoni tal-veloċità toffri versatilità, li tippermettilek taqleb bejn il-gerijiet mingħajr sforz, u tiżgura rikba komda u effiċjenti irrispettivament mill-pajsaġġ.

Dak li jiddistingwi l-Ebike tagħna huwa d-disinn uniku tad-dehra retro tiegħu, taħlita captivating ta 'estetika klassika u teknoloġija kontemporanja. Is-sbuħija tagħha hija kkumplimentata minn prezz attraenti, li joffri valur eċċezzjonali għall-investiment tiegħek. Kun żgur, il-kwalità hija garantita, li tirrifletti l-impenn tagħna li nipprovdulek rota li mhux biss tidher stupenda iżda wkoll taħdem bla difetti.

Bl-approvazzjoni CE tagħha, din l-Ebike tilħaq standards stretti ta 'kwalità u sikurezza, u tipprovdilek il-kunfidenza biex tesplora t-toroq fl-istil u s-sigurtà. Aħna nistednuk bil-qalb biex tikkonsulta magħna, tiskopri l-eleganti tal-Ebike tagħna, u tgħolli l-esperjenza tal-irkib tiegħek għal livell ġdid. Merħba f'dinja fejn l-istil jiltaqa' mas-sustanza, fejn kull rikba ssir vjaġġ fiż-żmien - merħba għall-esperjenza unika tagħna tal-Ebike!


It-tags Popolari: ebike, iċ-Ċina ebike manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Fat Tire Ebike li jintwew
Li jmiss: Bikes tal-Belt elettriċi għall-adulti
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll








