Tire Mountain E-Bike għall-Adulti
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Daqs tar-rota | 300-8 |
| vultaġġ | 48V |
| Provvista tal-Enerġija | BATTERIJA ĊOMB-AĊIDU |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Kapaċità tal-batterija | 20Ah |
| Attributi oħra | |
| Torque | 50-60 Nm |
| Post ta' Oriġini | Iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | DGCS-K15 |
| Firxa għal kull Qawwa | 31 - 60 km |
| Veloċità Massima | <30km/h |
| Ħin tal-Iċċarġjar | 6-8H |
| Pożizzjoni tal-mutur | Mutur Ċentrali |
| Pożizzjoni tal-batterija | Down Tube |
| Kontrollur | 12 Tubu |
| Kliem ewlieni | triċiklu elettriku |
| Wiri | Display LCD |
| Kapaċità Rated tal-Passiġġieri | Tliet Sedili |
| Kapaċità tat-tagħbija | 300kg |
| Dawl | Dawl LED |
| Dimensjoni ġenerali | 155 * 75 * 110cm |
| Dimensjonijiet tal-pakkett | 137 * 72 * 65cm |
| Materjal tar-rimm tat-tajers | Liga tal-aluminju |
| Tajers | Tajer mingħajr tubu |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Ippakkjar tal-kartun |
| Port | Tianjin |
| Kapaċità ta' Provvista | 5000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |

Nintroduċu l-e-Bike tat-Tajers tal-Muntanji tagħna għall-Adulti, pinnacle ta 'innovazzjoni ta' ċikliżmu elettriku li jgħaqqad bla xkiel qawwa, prestazzjoni u durabilità biex tiddefinixxi mill-ġdid l-avventuri off-road tiegħek. Iddisinjata b'moħħ ir-rikkieb għaqlin, din l-e-bike tiftaħar għadd kbir ta 'karatteristiċi li jiddistingwuha fil-qasam tar-rota tal-muntanji.

Esprimi l-individwalità tiegħek b'paletta tal-kulur personalizzabbli li tappoġġja l-personalizzazzjoni, li tippermettilek issuq bl-istil. Imħaddma minn mutur b'rota b'rota b'saħħitha ta' 350W-1000W, l-e-bike tagħna jimbottek f'terreni differenti b'veloċitajiet li jvarjaw minn 25KM/siegħa komdi sa 50KM/siegħa eċċitanti. Il-batterija tal-litju 48V10.4A tiżgura firxa ġeneruża ta '40 kilometru, li tipprovdi qawwa biżżejjed għal trails tal-muntanji estiżi.

Magħmul bi preċiżjoni, il-qafas tal-liga tal-aluminju jilħaq bilanċ perfett bejn is-saħħa u l-piż, u jikkontribwixxi għad-durabilità u l-manuvrabbiltà ġenerali tal-e-bike. B'piż ta '30kg, b'kapaċità ta' tagħbija ta '150kg, din l-e-bike hija kemm robusta kif ukoll versatili, kapaċi tindirizza l-isfidi ta' pajsaġġi muntanjużi b'faċilità.

Innaviga f'terreni mhux maħduma b'kunfidenza, grazzi għas-sett ta' bowl speċjalizzat iddisinjat għal vetturi elettriċi u t-tajers speċjali 20*4.0 imfassla għal avventuri off-road. Il-furketta ta 'quddiem isfar taż-żejt li tassorbi x-xokkijiet tkompli ttejjeb l-esperjenza ta' rkib tiegħek, u tiżgura rikba bla xkiel u komda fuq uċuħ varjati.

Imfassla għall-versatilità, it-Tire Mountain e-Bike toffri tliet modi ta' rkib - elettriku pur, assistenza ta' enerġija elettrika, u riding imħaddem mill-bniedem. Kemm jekk tippreferi l-konvenjenza tal-enerġija elettrika jew l-isfida tal-pedala fin-natura, din l-e-bike tadatta għall-preferenzi tiegħek mingħajr sforz.

Is-sigurtà hija importanti ħafna, b'karatteristiċi bħal brejkijiet ta 'diska mekkaniċi speċjali għal vetturi elettriċi ta' quddiem u ta 'wara, konnetturi li ma jgħaddix ilma minnhom, u funzjoni tad-dawl tal-brejk f'direzzjoni waħda. L-integrazzjoni ta' 12-sensor tal-veloċità manjetika żżid saff żejjed ta' effiċjenza fil-karozzini tiegħek.
Bi prezz favorevoli minħabba l-bejgħ dirett tal-fabbrika, it-Tire Mountain e-Bike tagħna hija l-epitome tal-affordabbiltà mingħajr ma tikkomprometti l-kwalità. Aħna nistiednu inkjesti u ordnijiet, u nħeġġuk biex tibda vjaġġ eċċitanti fuq ir-rota tal-muntanji b'e-bike li tissodisfa u taqbeż l-aspettattivi tiegħek. Staqsa u ordna issa biex tesperjenza l-prestazzjoni qawwija u exhilarating tat-Tire Mountain e-Bike tagħna. Ingħaqad fl-avventura llum!
It-tags Popolari: e-bike tal-muntanji tat-tajer għall-adulti, iċ-Ċina tat-tajer tal-muntanji e-bike għall-adulti manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Skuter Elettriku li jintrewa b'żewġ roti
Li jmiss: Biċikletta Elettrika li Tiwi E-Bike
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll






