Bike tat-tfal
Ir-Rota DAODEBAO Kids hija ddisinjata għal tfal ta' 3-8, li fiha qafas tal-azzar durabbli, gearing b'veloċità waħda, u brejkijiet tad-diska. Jiġi b'daqs ta' rota ta' 20-pulzier, sarġ aġġustabbli, u huwa disponibbli f'diversi kuluri. Din ir-rota hija ideali għal rikkieba żgħażagħ, li tipprovdi esperjenza ta 'ċikliżmu sikura u komda b'kapaċità ta' tagħbija ta '120kg.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 20" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Roti tat-Taħriġ | LE |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | XAM-DSL |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Piż Gross | 13kg |
| Piż Nett | 12kg |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 1.2 |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Oġġett | mountain bike tat-tfal |
| Kulur | aħmar blu oranġjo vjola jew customize |
| Daqs | 16 18 20 22 24 pulzier |
| Veloċità | Veloċità waħda |
| Qafas u furketta | frejm tal-azzar, furketta tas-sospensjoni |
| Manubriju | azzar |
| Ibbrejkjar | brejk tad-diska doppja |
| Tajer | 2.35 tajer tal-gomma |
| Rimm | liga tal-aluminju |
| Sarġ | gomma |
| Dettalji tal-Ippakkjar | 85% SKD 1PCS/CTN 45% SKD 1PCS/CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN PAKKETT TAL-BORŻA Prezz baxx 2023 Kids Bike Tfal Roti Baby Cycling Bicicleta Roti għat-Tfal 12 14 Pulzier MTB Vtt Mountain bike |
| Port | Port ta 'Tianjin, Port ta' Qingdao, jew bħala ħtieġa tal-klijenti |
| Kapaċità ta' Provvista | 100000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar ċiklu tal-muntanji tat-tfal sepeda anak |


Għaddas liċ-ċkejken tiegħek fil-ferħ tal-irkib bir-rota tagħna tat-tfal maħduma b'mod maħsub, li fiha disinn ħafif li jiżgura esperjenza bla xkiel u delightful. Il-funzjonalità tal-għoli aġġustabbli żżid saff ta 'versatilità, tadatta għall-ħtiġijiet li dejjem jinbidlu tat-tarbija tiegħek li qed tikber u tiżgura l-aħjar kumdità u sigurtà.


Mgħottija f'barra attraenti u vibranti, ir-rota tagħna mhix biss mezz ta 'trasport; hija dikjarazzjoni tal-moda fuq ir-roti. Id-dehra captivating mhix biss maħsuba biex tappella għall-estetika ta 'rikkieba żgħażagħ iżda biex taqbad l-immaġinazzjoni tagħhom u tikkultiva imħabba profonda għall-esplorazzjoni.


Fil-qalba tal-filosofija tad-disinn tar-roti tagħna hemm l-għan li titrawwem l-indipendenza. Billi jimpedaljaw u jmexxu b'mod indipendenti, it-tfal jikkultivaw sens ta 'awtonomija, u jżidu l-kunfidenza tagħhom infushom u l-ħiliet tat-teħid ta' deċiżjonijiet. Din l-indipendenza ġdida testendi lil hinn mill-irkib, u tinfluwenza b'mod pożittiv diversi aspetti tal-ħajja tagħhom ta' kuljum.
It-tags Popolari: gidjien rota, Ċina gidjien bike manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Bike tat-Tfal
Li jmiss: 3-8 Sena Kids Bike Roti tat-Tfal
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




