Biċikletta tat-tfal 18-il pulzier Bike tat-Tfal
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Brejk tad-diska mekkaniku/Brejk idrawliku |
| Daqs tar-rota | 700c,23c,25c,28c |
| Gerijiet | 21 Veloċità |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | HBJB-JB--T8 |
| Wisa' tat-Tajers | 26*2.6" |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Tip ta' qafas | Qafas Shockingproof sħiħ |
| Tip ta' pedala | Pedali ordinarji/liga |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 200kg |
| Tul (m) | 1.8 |
| Piż nett | 15kg |
| Piż Gross | 17kg |
| Sistema ta 'bidla tal-veloċità | Shimano/ ltwo /Microshift |
| Sistema tal-brejk | brejk tad-diska mekkaniku/brejk idrawliku |
| Rota | spoke wheel/rota tas-sikkina |
| Materjal tal-qafas | azzar b'karbonju għoli |
| Pedala | pedala tal-PVC/liga |
| Furketta ta 'quddiem | 38 furketta tad-damping mħaxxna |
| Tire | Tajer11 |
| Katina | katina ta 'pożizzjonament |
| Rota tat-torri | rota tat-torri tal-pożizzjonament |
| Dettalji tal-Ippakkjar | kartuna |
| Unitajiet tal-Bejgħ: | Oġġett wieħed |
| Daqs tal-pakkett wieħed: | 136X21X73 ċm |
| Piż gross wieħed: | 15.000 kg |


Il-furketta ta' quddiem 38-tubu mħaxxna tistabbilixxi l-pedament għal rikba stabbli u sigura, u tiżgura li ċ-ċiklisti żgħażagħ jistgħu jinnavigaw b'mod kunfidenti diversi terreni. Imqabbla ma 'tajers ħoxnin b'kontenut għoli, din ir-rota tiggarantixxi trazzjoni eċċellenti, li tippermetti lit-tfal jesploraw b'faċilità filwaqt li trawwem il-fiduċja fil-kapaċitajiet tagħhom taċ-ċikliżmu.


L-istil jiltaqa' mal-funzjonalità mar-rimm tal-ark mitħun dritta T b'saff doppju tal-aluminju, li fih tiżjin tal-istrixxi tal-kulur li jżidu touch vibranti lir-rota. L-interjuri taż-żebgħa ta 'tleqqija għolja mhux biss itejjeb l-estetika ġenerali iżda jiżgura wkoll il-lonġevità, jirreżisti l-użu u kedd biex iżżomm ir-rota tidher friska u attraenti.


L-affordabbiltà hija essenzjali, u l-bejgħ dirett tal-fabbrika tagħna joffri punt ta 'prezz favorevoli, li jagħmel din ir-Roti Kids ippakkjati b'karatteristiċi aċċessibbli għall-ġenituri li qed ifittxu għażla affidabbli u li tiffavorixxi l-baġit. Aħna jestendu stedina sħuna biex tinvestiga u tordna, li tippermetti lit-tifel/tifla tiegħek jimbarkaw fuq avventuri bla għadd b'rota li tgħaqqad bla xkiel is-sigurtà, il-kumdità u l-istil. Iħaddnu l-ferħ tal-esplorazzjoni tat-tfulija u l-logħob attiv bir-Roti tat-tfal ta' 18-pulzier tagħna, fejn kull rikba hija pass lejn it-trawwim tal-imħabba għal attivitajiet fil-beraħ u stil ta' ħajja b'saħħtu u attiv.
It-tags Popolari: gidjien roti 18 pulzier tfal roti, Ċina gidjien roti 18 pulzier tfal roti manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: 22 Pulzier Sports Outdoor Bike tat-Tfal
Li jmiss: Mountain Bike Ħfief 20 22 Cun
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







