Bike tat-Tfal
Ir-Rota tat-Tfal DAODEBAO hija mfassla għal tfal ta 'età ta' 3-8, li toffri rikba sikura u pjaċevoli bil-qafas ta 'l-azzar għoli tagħha u s-sistema ta' rkaptu b'veloċità waħda. Hija karatteristiċi ta 'daqs ta' rota ta '20" sa 26", brejkijiet tad-diska, u kapaċità ta' tagħbija ta '150 kg, li jiżguraw durabilità u affidabbiltà. B'għażliet għall-arja tal-gomma, EVA, jew tajers tal-plastik u sarġ komdu, din ir-rota hija ddisinjata għall-użu fl-art ċatt, li tipprovdi esperjenza ta 'ċikliżmu stabbli u pjaċevoli għal rikkieba żgħażagħ.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Daqs tar-rota | 20"24"26" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Wisa' tat-Tajers | 26*4" |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | XAM-HB |
| Sospensjoni tal-furketta | LE |
| Piż Gross | 19KG |
| Piż Nett | 18KG |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 130ċm |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 150KG |
| Isem tal-prodott | Bike tal-Belt |
| Kulur | Personalizzat |
| Logo | Logo Personalizzat |
| Daqs | 20"24"26" |
| Veloċità | Bike b'Veloċità Unika |
| Stil | Popolari |
| Tajer | Tajer ta 'l-Ajru tal-Gomma /Tajer EVA /Tajer tal-plastik |
| Sarġ | Komdu |
| Applikazzjoni | Flatland |
| Materjal | Azzar Għoli |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | 2pc/ctn, SKD 85%, Aċċetta l-ippakkjar tad-dwana |
| Port | port ta' Tianjin |
| Kapaċità ta' Provvista | 200 Biċċa/Biċċiet fis-Sena |



Roti tat-Taħriġ li jistgħu jitneħħew: Huwa effiċjenti għal dawk li jibdew jinstallaw ir-roti tat-taħriġ biex jitgħallmu jsuqu. Ir-roti tat-taħriġ li jistgħu jitneħħew jipprovdu wkoll aktar prattika għat-tfal biex jitgħallmu l-bilanċ.
It-tags Popolari: bike tat-tfal, iċ-Ċina manifatturi tar-roti tat-tfal, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Roti Subien
Li jmiss: Bike tat-tfal
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll





