
Kid Bike 16-il pulzier
Introduzzjoni tal-Prodott
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 18" 20" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Linja tal-Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Aluminju |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Post ta' Oriġini | HEBEI |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | KAQ-BL |
| Sospensjoni tal-furketta | LE |
| Piż Gross | 14 kg |
| Piż nett | 12.4 kg |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 1.4 |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 100 KG |
| Isem tal-prodott | Biċikletta tat-tfal |
| Jintewa | Nru |
| Roti tat-Taħriġ | Iva |
| Is-sess | Tfal |
| Applikazzjoni | triq |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Oħrajn |
| Kulur | Aħmar Aħdar Isfar Blu Iswed |
| Tire | 2.125 |
| Daqs | 14" 16" 18" |
| Sarġ | Komdu |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | skd 85% jew kif jeħtieġ il-klijent |
| Port | Tianjin |
| Kapaċità ta' Provvista | 2000 Kartuna/Kartuni għal kull Jum |


Magħmul b'qafas ħafif, Kid Bike tagħna jipprovdi bilanċ ottimali bejn id-durabilità u l-faċilità tal-immaniġġjar. Dan id-disinn ħafif jagħmilha s-sieħba ideali għaċ-ċiklisti żgħażagħ li għadhom qed jibdew jesploraw il-ferħ tal-irkib. Il-kulur taż-żebgħa ta 'barra mhux biss iżid tixrid ta' vibrancy iżda huwa wkoll xhieda tal-impenn tagħna għall-kwalità. Iż-żebgħa mhix biss għall-ispettaklu; huwa ddisinjat biex jiflaħ l-attivitajiet tal-logħob ta 'rikkieba żgħażagħ filwaqt li jżomm it-tleqqija tiegħu maż-żmien.


Disponibbli f'diversi daqsijiet u kuluri, Kid Bike tagħna joffri għażliet ta 'adattament biex jaqdu l-preferenzi kemm tal-ġenituri kif ukoll tar-rikkieba żgħażagħ. Kemm jekk hija ħarsa klassika u prontezza jew dikjarazzjoni kuraġġuża u vibranti, hemm Bike Kid perfetta tistenna li tintgħażel.


Bħala konklużjoni, tagħna Kid Bike 16 pulzier huwa aktar minn sempliċiment rota; huwa portal għal avventuri bla għadd, għodda għall-iżvilupp tal-koordinazzjoni u l-kunfidenza, u aċċessorju stylish għall-ġenerazzjoni żagħżugħa ta 'rikkieba. Merħba għal dinja ta 'kwalità, eċċitament, u possibbiltajiet bla tarf bil-Kid Bike tagħna 16 pulzier - fejn l-istabbiltà tiltaqa' ma 'stil, u kull rikba hija avventura ġdida.
It-tags Popolari: kid bike 16 pulzier, Ċina kid bike 16 pulzier manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Roti ta' 20 pulzier
Li jmiss: Żgħażagħ Bike
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll
