Roti tat-Tfal affordabbli
Roti affordabbli tat-tfal huma enfasizzati għad-disinn ħafif tagħhom, għoli aġġustabbli, durabilità, u appoġġ għall-iżvilupp u l-indipendenza tal-muturi. Huma jilqgħu għal diversi daqsijiet bi frejms tal-azzar, rimmijiet ta 'liga tal-aluminju, u roti tat-taħriġ, adattati għal tfal sa 120kg. Dawn ir-roti jimmiraw li jtejbu l-koordinazzjoni, is-saħħa tal-muskoli, u l-ħiliet soċjali, bil-bejgħ dirett tal-fabbrika li jiżgura affordabbiltà, kwalità u servizz ta 'wara l-bejgħ.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 18" 20"22" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Linja tal-Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Roti tat-Taħriġ | Iva |
| Tip ta' qafas | Qafas Shockingproof sħiħ |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | XAM-MBTHM |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Piż Gross | 9.5KGS |
| Piż Nett | 8.5KGS |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 0.95-1.15m |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Isem tal-prodott | rota tat-tfal |
| Daqs | 18" 20"22" |
| Rimm | Rimm tal-Liga tal-Aluminju |
| Furketta | Furketta tal-Azzar |
| Ibbrejkjar | Brejk tal-Idejn |
| Sarġ | Ġilda ratba |
| Tip ta 'rota | 18 20 22 pulzier Air Wheels |
| Daqs tar-rota | 18 20x2.125/2.4 |
| Metodi tat-Tbaħħir | Baħar |
| Vantaġġ | Fabbrika diretta |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | biċċa 1 /carton bl-Ingliż jew titlob manwal tal-lingwa B'kartun kannella 5 saffi, jew kaxxa tal-kulur |
| Port | Tianjin jew Qingdao |
| Kapaċità ta' Provvista | 10000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


FIT PERFETT: Rota li tiffittja aħjar twassal għal tagħlim aktar mgħaġġel, kunfidenza akbar, u aktar divertiment. Li tiżen 23.25 lbs, din ir-rota ħafifa u ergonomika hija faċli biex jimmanuvraw it-tfal.


PEDALING OTTIMIZZAT: B'proporzjon ta 'qligħ ta' 3.5, Kull stroke tal-pedala se żżid il-veloċità ("gwadann") bl-ammont ta 'enerġija biss ("proporzjon") biex jimbottahom, li jirriżulta f'bidu eħfef u bilanċ aħjar.

It-tags Popolari: roti affordabbli gidjien, Ċina affordabbli gidjien roti manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Bikes tat-tfal irħas
Li jmiss: Roti tat-Tfal ikkuluriti
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




