Roti tat-Tfal ikkuluriti
Ir-Rota tat-Tfal Colorful minn DAODEBAO hija ddisinjata għal tfal ta 'età ta' 6-15, li fiha frejm ta 'azzar b'karbonju għoli u furketta ta' liga ta 'l-aluminju b'sospensjoni. Jiġi f'daqsijiet ta '18, 20, u 22 pulzier, għandu gear b'veloċità waħda, u jinkludi sistema ta' brejk ta 'diska. B'kapaċità ta 'tagħbija ta' aktar minn 200 kg u sedil aġġustabbli, din ir-rota hija kemm durabbli kif ukoll adattabbli, disponibbli f'diversi kuluri biex taqdi l-preferenzi differenti.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-qafas | Azzar b'karbonju għoli |
| Materjal tal-furketta | Liga tal-Aluminju |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Daqs tar-rota | 18"20"22" |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Wisa' tat-Tajers | 20*2.15" |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Numru tal-Mudell | XAM-MBTAWT |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Kapaċità tat-Tagħbija | Aktar minn 200 kg |
| Tul (m) | 1.7 |
| Piż Nett | 15KG |
| Piż Gross | 18KG |
| Isem tal-prodott | Mountain Bike |
| Kulur | Blu Aħmar Roża |
| Daqs | 18 20 pulzier |
| Età | 6-15 snin |
| Tajer | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Qafas | SteelFrame tal-Karbonju Għoli |
| Logo | OEM Made.welcome Logo Personalizzat |
| Sarġ | Komdu |
| Manubriju | Manubriju tal-Azzar |
| Ippakkjar | 85% Ippakkjar tal-Kartun SKD / CKD |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | bycycles mountain bike Pakkett: 85% SKD |
| Port | Port ta 'Tianjin, jew bħala ħtieġa tal-klijenti |
| Kapaċità ta' Provvista | 1000000 Biċċa / Biċċiet kull Xahar bycycles mountain bike |


【Ddisinjati għat-tfal】Din ir-rota stil BMX tiġi b'roti ta 'taħriġ li jistgħu jinqalgħu li jagħmluha faċli anke għal dawk li jibdew jibbilanċjaw. L-għoli tas-sedil jista 'jiġi aġġustat malajr skond l-għoli tat-tifel. Il-gaġeġ tal-fliexken jistgħu jġorru l-ilma jew ix-xorb biex jagħmlu kull rikba aktar divertenti.


【Faċli biex tgħaqqad】85% immuntat minn qabel, faċli ħafna biex tgħaqqad, jekk jogħġbok irreferi għall-istruzzjonijiet tal-installazzjoni u l-vidjo tal-installazzjoni qabel l-installazzjoni. Jekk jogħġbok oqgħod attent li ma tinstallax il-furketta ta 'quddiem rasu 'l isfel u tiddistingwi l-pedali tax-xellug u tal-lemin. Wara l-assemblaġġ, nefħu t-tajer.

It-tags Popolari: roti tat-tfal ikkuluriti, iċ-Ċina manifatturi tar-roti tat-tfal ikkuluriti, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Roti tat-Tfal affordabbli
Li jmiss: L-Aħjar Bike tat-Tfal
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




