Ċiklu tat-tfal ta '14-il pulzier
Għandu disinn ħafif, għoli aġġustabbli, u materjali durabbli, li jiżguraw rikba komda, adattabbli u fit-tul. Il-kuluri u d-disinni vibranti tar-rota għandhom l-għan li jispiraw il-kreattività u l-espressjoni tagħhom infushom fit-tfal, billi jippromwovu l-iżvilupp tal-mutur, l-indipendenza u l-interazzjoni soċjali permezz ta’ esperjenzi kondiviżi ta’ riding.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | 7/14 veloċità veloċità waħda |
| Daqs tar-rota | 12"/14"/16"/18" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Diska Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Azzar |
| Roti tat-Taħriġ | Iva |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | XAM-XRK |
| Sospensjoni tal-furketta | LE |
| Piż Gross | 10kg |
| Piż Nett | 9kg |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 1 |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Isem tal-prodott | rota tat-tfal/rota tat-tfal/ċiklu tat-tfal |
| Kulur | Aħmar/blu/abjad/iswed/isfar |
| Ibbrejkjar | Disc Brake/V-Brake/brejk tal-kejbil |
| Qafas | azzar tal-karbonju/liga tal-aluminju |
| Daqs | 12"/14"/16"/18" rota |
| Tajer | Kenda |
| Logo | OEM Made.welcome Logo Personalizzat |
| Veloċità | 7/21/24/27-veloċità sigle speed |
| Ċertifikat | Ċertifikat CE |
| Kliem ewlieni | rota tat-tfal/rota tat-tfal/ċiklu tat-trabi |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Fowm tal-PE, borża tal-plastik, imbagħad pakkett tal-kartuns korrugati sew għal kull biċċa mtb tfal bicycle disc brake 20 18 pulzier gidjien bike mtb għal 10 sa 15-il sena gidjien bike importazzjoni roti miċ-ċiklu tal-kina |
| Port | Tianjin, mtb tfal bicycle disc brake 20 18 pulzier gidjien bike mtb għal 10 sa 15-il sena gidjien bike importazzjoni roti miċ-Ċina cycl |
| Kapaċità ta' Provvista | 20000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


【Tajers b'kushioned usa'】Tajers usa' jagħmlu ż-żona ta 'l-inżul tagħhom akbar, u jmexxu b'mod aktar bla xkiel. Anke jekk il-veloċità hija għolja ħafna, ir-rota tat-tfal mhix faċli biex tiżloq, għalhekk is-sigurtà tat-tfal hija aktar sigura!


【Ibbrejkjar Sikur】L-ibbrejkjar f'waqtu tar-rota jagħmel il-proċess tal-irkib tat-tifel/tifla tiegħek aktar sikur u l-familja aktar komda.

It-tags Popolari: Ċiklu tat-tfal ta '14-il pulzier, iċ-Ċina manifatturi taċ-ċiklu tat-tfal ta' 14-il pulzier, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: 12-il Pulzier Bike Għat-Tfal
Li jmiss: Subien 14 pulzier Kids Bike
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll



