Junior Mountain Bike
Il-Junior Mountain Bike hija mfassla għal esploraturi żgħażagħ, mgħammra b'qafas robust tal-azzar u roti ta' 18" biex jinnavigaw f'terreni varjati. Hija tinkludi gearing b'veloċità waħda u tiġi b'roti ta' taħriġ biex jappoġġjaw lill-jibdew, li jiffokaw fuq is-sikurezza u l-bini tal-kunfidenza. Din ir-rota hija introduzzjoni ideali għaċ-ċikliżmu fil-muntanji għat-tfal, li tenfasizza d-durabilità u d-disinn favur it-tfal.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 18" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Linja tal-Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Roti tat-Taħriġ | Iva |
| Tip ta' qafas | Qafas Shockingproof sħiħ |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | KAQ-XKJN |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Piż Gross | 9.5KGS |
| Piż Nett | 8.5KGS |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 0.95-1.15m |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Isem tal-prodott | rota tat-tfal |
| Daqs | 18" 20"22" |
| Rimm | Rimm tal-Liga tal-Aluminju |
| Furketta | Furketta tal-Azzar |
| Ibbrejkjar | Brejk tal-Idejn |
| Sarġ | Ġilda ratba |
| Tip ta 'rota | 20 pulzier Air Wheels |
| Daqs tar-rota | 20x2.125/2.4 |
| Metodi tat-Tbaħħir | Baħar |
| Vantaġġ | Fabbrika diretta |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | biċċa 1 /carton bl-Ingliż jew titlob manwal tal-lingwa B'kartun kannella 5 saffi, jew kaxxa tal-kulur |
| Port | Tianjin jew Qingdao |
| Kapaċità ta' Provvista | 10000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


Shifting Eċċellenti U Disc Brake: Derailleur ta 'wara Shimano b'7 veloċitajiet jagħmel l-għoljiet aktar faċli biex jitilgħu, filwaqt li t-twist shifters jagħmluha bla xkiel u faċli biex tbiddel il-gerijiet waqt l-irkib. Din ir-rota tal-muntanji tat-tfal tiġi bil-brejk tad-diska ta 'quddiem u ta' wara jagħti qawwa ta 'waqfien żgur.


Sensijiet ta' Rkib Aktar Sikur: Il-drajv ta' veloċità SHIMANO 7-huwa estremament effiċjenti biex jintuża. Il-brejkijiet tal-idejn Doppju għandhom ibbrejkjar eċċellenti b'ħin ta 'rispons rapidu; Pedali tar-reżina li ma jiżolqux b'rifletturi; It-tajers tax-xaħam jagħmlu wkoll biċċa xogħol eċċellenti biex jiġġeneraw biżżejjed trazzjoni fuq kwalunkwe wiċċ - ramel, bogs, tajn, borra jew bankina.

It-tags Popolari: junior mountain bike, Ċina junior mountain bike manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: 16-il pulzier Mountain Bike
Li jmiss: Bike Kids Bir-Roti tat-Taħriġ
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




