Rota tal-Istudenti
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 26" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | V Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Tip ta' qafas | Qafas Shockingproof sħiħ |
| Wisa' tat-Tajers | 26*2.5" |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | KAQ-MK |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Piż Gross | 18 |
| Piż nett | 16 |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 1.7 |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 160kg |
| Port | Port ta 'Tianjin jew bħala talba tal-klijent City Bike Fashional Bicycle għan-Nisa OEM Lady Bike Kwalità Tajba Nisa bike belt roti |
| Kapaċità ta' Provvista | 5000 Biċċa/Biċċiet fil-Ġimgħa |


Esprimi l-individwalità tiegħek bir-Rota tal-Istudenti tagħna, disponibbli f'firxa vibranti ta' kuluri biex taqbel ma' kull togħma. Dak li jiddistingwi din ir-rota hija l-għażla għall-personalizzazzjoni tal-kulur, li tippermetti lill-istudenti jippersonalizzaw il-karozzini tagħhom u jagħmlu dikjarazzjoni li tirresona mal-personalità unika tagħhom. Minn sfumaturi klassiċi għal sfumaturi qawwija u vibranti, l-għażliet huma diversi daqs l-istudenti li jsuquhom.


Biex tilqa' għall-ħtiġijiet diversi tal-istudenti, ir-rota tagħna hija disponibbli f'diversi daqsijiet, u tiżgura li kull rikkieb ikun komdu u personalizzat. Din l-adattabilità tagħmel ir-Rota tal-Istudenti tagħna adattata għal studenti ta’ kull età, minn rikkieba żgħażagħ sa dawk li qed jinnavigaw fil-kampus tal-università. Il-flessibbiltà fid-daqs għandha l-għan li tipprovdi esperjenza ta 'rkib imfassla apposta, meta tqis ir-rekwiżiti uniċi ta' kull student.

It-tags Popolari: biċikletta tal-istudenti, manifatturi taċ-Ċina student roti, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Żgħażagħ Bike
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




