Żgħażagħ Biċikletta Għoli Azzar tal-Karbonju
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 18"20"22 |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | F:brejk ta 'wara/R: brejk tal-medda |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Azzar |
| Roti tat-Taħriġ | Iva |
| Tip ta' qafas | Qafas ta 'denb artab |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | KAQ-BL |
| Sospensjoni tal-furketta | LE |
| Piż Gross | 9kg |
| Piż nett | 8kg |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 1.4 |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 75kg |
| Isem tal-prodott | Roti tat-tfal/roti tat-tfal/ċiklu tat-trabi |
| Materjal tal-qafas | Azzar b'karbonju għoli |
| Tip ta 'pedala | Pedala Ordinarja |
| Iwweldjar | TIG jew CO2 |
| Ibbrejkjar | quddiem Caliper brejk brejk faxxa ta 'wara |
| Tip ta 'rota | 12 14 16 18 20 b'Rota Spoked |
| Manubriju | Manubriju tal-Azzar |
| Furketta | Suspension Furketta |
| Kulur Standard | Isfar, Aħdar, Blu, Aħmar |
| Età | 2-10+ snin |
| Port | Tianjin jew xi portijiet oħra jekk għandek bżonn Bikes for Bike għat-tfal jirkbu ta' 10 11 sena / roti tat-tfal vintagerota tat-tfal |
| Kapaċità ta' Provvista | 10000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


L-użu ta 'teknoloġija nano-żebgħa li ma tagħmilx ħsara lill-ambjent mhux biss isaħħaħ l-appell estetiku tar-rota iżda wkoll jenfasizza l-impenn tagħna għas-sostenibbiltà. Il-qafas, miksi b'din it-teknoloġija avvanzata, mhux biss juri disinn sleek iżda jikkontribwixxi wkoll għat-tnaqqis tal-impatt ambjentali.


Disponibbli fi tliet daqsijiet versatili - 18-pulzier, 20-pulzier, u 22-pulzier - Ir-Rota taż-Żgħażagħ tagħna takkomoda firxa ta' għoli u preferenzi. Il-varjetà ta 'daqsijiet tilqa' għal gruppi ta' etajiet differenti, li tippermetti adattament personalizzat għal kull rikkieb. L-għażliet multipli tal-kulur, flimkien mal-għażla għal kuluri personalizzati, jipprovdu touch personalizzat, li jħallu liċ-ċiklisti żgħażagħ jagħżlu rota li tirrifletti l-istil u l-personalità unika tagħhom.


Ipprezzat b'mod kompetittiv u disponibbli permezz ta 'bejgħ dirett mill-fabbrika, l-Azzar tal-Karbonju Għoli tar-Roti taż-Żgħażagħ tagħna jwiegħed mhux biss esperjenza ta' riding li tarrikkixxi iżda wkoll valur imbattal. Nistednuk tistaqsi u tordna, li tippermetti liż-żgħażagħ f'ħajtek iħaddnu l-ferħ taċ-ċikliżmu b'rota li tagħti prijorità lill-kwalità, is-sigurtà u l-individwalità. Merħba f'dinja ta' avventuri eċċitanti fuq żewġ roti!
It-tags Popolari: azzar tal-karbonju għoli tar-roti taż-żgħażagħ, iċ-Ċina manifatturi tal-azzar tal-karbonju għoli tar-roti taż-żgħażagħ, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Rota tal-Istudenti
Li jmiss: Ċiklu ta' 16-il pulzier
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




