Ċint tal-Playpen tat-trabi
Introduzzjoni tal-Prodott
| Attributi ewlenin | |
| Attributi speċifiċi għall-industrija | |
| Ippakkjar tal-posta | Y |
| Applikazzjoni | Uffiċċju tad-Dar, Kamra tal-Ħajja, Trabi u tfal, Lukanda, Appartament, Bini ta' Uffiċċju, Sptar, Faċilitajiet ta' Divertiment, Supermarket, Oħrajn |
| Stil tad-Disinn | Moderna |
| Materjal | Plastik |
| Attributi oħra | |
| Post ta' Oriġini | Zhejiang, iċ-Ċina |
| Tip | Playpen |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | ABST-Y01(12+2) |
| Daqs tal-prodott | 150x145cm (12+2) |
| Daqs tal-kartun | 84x34x67cm |
| N.W/G.W | 14.9/16.5kg |
| Ċertifikat | EN71 |
| Funzjoni | Protezzjoni u Divertiment |
| Ħin tal-kunsinna | 15-25jiem/20''kontenitur-40'kontenitur |
| Ħin tal-Kampjun | 2-3jiem |
| Port | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Kapaċità ta' Provvista | 100000 Sett / Settijiet kull Xahar |

Nintroduċu l-Infant Playpen Fence tagħna – spazju delightful u impenjattiv iddisinjat biex irawwem it-tkabbir, l-immaġinazzjoni u s-sigurtà tat-tarbija tiegħek. Bid-disinn charming tal-mudell tal-klieb Corgi tiegħu, dan il-playpen jgħaqqad il-ħelu mal-funzjonalità, u joħloq ambjent enchanting fejn iċ-ċkejken tiegħek jista 'jesplora, jilgħab u jitgħallem.

Dak li jiddistingwi l-Infant Playpen Fence tagħna huwa l-inkorporazzjoni maħsub tiegħu ta 'elementi edukattivi. Kull panel fih varjetà ta 'ġugarelli interessanti magħżula bir-reqqa biex jippromwovu l-iżvilupp tal-moħħ tat-tarbija tiegħek u jtejbu l-perċezzjoni viżwali u tattili. Dawn il-ġugarelli mhumiex biss żidiet tal-logħob; huma għodod li jħeġġu t-tkabbir konjittiv, u jagħmlu l-ħin tal-logħob esperjenza ta' arrikkiment u stimulanti għall-esploratur żgħir tiegħek. Billi timpenja ruħha ma 'dawn il-ġugarelli, it-tarbija tiegħek titgħallem taqbad, tmiss u tosserva, u trawwem ħiliet essenzjali fl-istadji bikrija tal-iżvilupp tagħhom.

Is-sigurtà hija l-ogħla prijorità tagħna, u l-playpen tagħna hija maħduma bir-reqqa minn materjali sikuri u mhux tossiċi. Aħna nifhmu l-importanza li nipprovdu ambjent sigur għaċ-ċkejken tiegħek, u l-materjali tagħna jintgħażlu bl-akbar attenzjoni biex tiġi żgurata sigurtà assoluta. Biex ittejjeb l-istabbiltà, il-playpen tagħna għandu bażi tas-silikonju kontra ż-żlieq iddisinjata apposta. Din il-bażi innovattiva tipprevjeni moviment, inklinazzjoni jew instabbiltà mhux mixtieqa, u tagħmilha diffiċli għat-tfal biex iħabbtu l-ilqugħ waqt il-logħob. B'din is-sigurtà miżjuda, jista' jkollok serħan tal-moħħ li tkun taf li t-tarbija tiegħek hija protetta waqt li tesplora d-dinja fil-playpen.

Lil hinn mill-karatteristiċi ta' sikurezza tiegħu, l-Int Playpen Fence tagħna joffri livell eċċezzjonali ta' divertiment. Il-ġugarelli kkurati bir-reqqa, flimkien mal-mudell charming tal-klieb Corgi, joħolqu atmosfera li tistieden li tiġbed l-attenzjoni tat-tarbija tiegħek. Il-ħin tal-logħob isir avventura sabiħa fejn l-immaġinazzjoni ma tafx limiti, u trawwem il-kreattività u l-kurżità fit-tifel/tifla tiegħek.

Ninvestu fl-Infant Playpen Fence tagħna jfisser li tipprovdi lit-tarbija tiegħek bi spazju li jinkoraġġixxi t-tagħlim, l-esplorazzjoni, u l-logħob f’ambjent sigur. Iħaddnu l-ferħ li tara liċ-ċkejken tiegħek jimpenja ruħu mad-dinja, imdawwar mis-seħer tal-logħob tad-disinn tal-mudell tal-klieb Corgi tagħna u l-esperjenzi tarrikkanti offruti mill-ġugarelli stimulanti. Ingħaqad mal-ġenituri bla għadd li għażlu l-playpen tagħna, u ħoloq kenn fejn it-trabi tagħhom jistgħu jirnexxu, jitgħallmu u jikbru. Għolli l-ħin tal-logħob tat-tarbija tiegħek għal għoli ġdid bl-Infant Playpen Fence tagħna – fejn is-sigurtà tiltaqa’ mal-kreattività, u kull mument huwa pass lejn futur sabiħ u immaġinattiv.

It-tags Popolari: ċint tal-playpen tat-trabi, iċ-Ċina manifatturi taċ-ċint tal-playpen tat-trabi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Ċint tal-logħob fuq ġewwa
Li jmiss: Playpen tat-trabi li jintwew
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll






