Playpen tat-trabi li jinġarru
Introduzzjoni tal-Prodott
| Attributi ewlenin | |
| Attributi speċifiċi għall-industrija | |
| Ippakkjar tal-posta: | Y |
| Applikazzjoni: | Uffiċċju tad-Dar, Kamra tal-Ħajja, Kamra tas-sodda, Trabi u tfal, Lukanda, Appartament, Bini ta' Uffiċċju, Sptar, Skola, Mall, Faċilitajiet ta' Divertiment, Supermarket |
| Stil tad-Disinn: | Franċiż |
| Materjal: | Plastik |
| Attributi oħra | |
| Post tal-Oriġini: | Zhejiang, iċ-Ċina |
| Tip: | Playpen |
| L-isem tad-ditta: | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell: | ABST-W02(14+2) |
| Ċertifikat: | EN71 |
| 40'HQ: | 357 |
| N.W/G.W: | 15.9/18kg |
| Grupp ta' Età: | 6 xhur - 3snin |
| Daqs tal-prodott: | 149 * 187cm |
| Daqs tal-kartun: | 79x37x65cm |
| Funzjoni: | Divertiment u Protezzjoni |
| Karatteristika: | Sigurtà Jinqalgħu Itwi Faċli |
| Port: | Ningbo/Shanghai/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Kapaċità ta' Provvista: | 100000 Sett / Settijiet kull Xahar |

Nintroduċu l-Portable Baby Playpen tagħna - spazju tal-logħob rivoluzzjonarju ddisinjat bil-flessibilità, is-sigurtà u l-estetika adorabbli f'moħħu. Din il-playpen mhix biss żona ristretta; huwa kanvas għall-immaġinazzjoni u l-esplorazzjoni tat-tifel/tifla tiegħek, li joffri possibbiltajiet bla tarf għal-logħob, it-tagħlim, u t-twaħħil tal-familja.

Waħda mill-karatteristiċi li jispikkaw tal-Portable Baby Playpen tagħna hija d-disinn versatili tagħha. Tista 'tgħaqqad mingħajr sforz il-pannelli f'forom kwadri, rettangolari jew eżagonali, li jippermettulek toħloq daqsijiet differenti ta' spazji tal-logħob imfassla għall-bżonnijiet tat-tifel/tifla tiegħek u d-daqs tal-kamra disponibbli. Din l-adattabilità tiżgura li ċ-ċkejken tiegħek ikollu spazju biżżejjed biex jiċċaqlaq, jippromwovi l-ħiliet tal-mutur, l-għarfien spazjali u l-interazzjonijiet soċjali tagħhom.

Is-sigurtà hija l-ogħla prijorità tagħna, u l-playpen tagħna hija mgħammra b'qiegħ b'saħħtu mgħammar b'tazzi ta 'ġbid. Dawn it-tazzi tal-ġbid jipprovdu qabda eċċezzjonali, u jżommu l-playpen fis-sod fuq diversi uċuħ. Dan jiżgura li t-tifel/tifla tiegħek jista’ jilgħab u jesplora mingħajr ir-riskju li l-playpen tinbidel jew tinqaleb. Il-bieb tat-trabi fiż-żona tal-logħob jaġixxi bħala trażżin ġentili, li jippermetti liċ-ċkejken tiegħek jitkaxkar u jesplora liberament filwaqt li jiżgura s-sigurtà tagħhom

Il-konvenjenza hija fil-qalba tad-disinn tagħna. Il-playpen jista 'jintlewa faċilment meta ma jintużax, u jittrasformaha f'daqs kompatt li jieħu spazju minimu. Din il-karatteristika li tiffranka l-ispazju tippermettilek taħżen il-playpen b'mod konvenjenti, u tiżgura li ż-żona tal-għajxien tiegħek tibqa 'ħielsa u organizzata.
It-tags Popolari: playpen tat-trabi portabbli, manifatturi tal-playpen tat-trabi portabbli taċ-Ċina, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Playpen Kbir tat-trabi
Li jmiss: Playpen għal Baby Boy
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll





