Rota Speċjalizzata Għat-Tfal
Roti speċjalizzati għat-tfal joffru karatteristiċi bħal għoli aġġustabbli, durabilità, u disinn attraenti biex itejbu l-ħiliet tal-mutur, l-indipendenza u l-interazzjoni soċjali. Dawn ir-roti huma mfassla biex itejbu l-koordinazzjoni u s-saħħa tal-muskoli, u jiżguraw esperjenza ta 'rkib divertenti u siguri. Mibjugħa direttament mill-fabbrika, jikkombinaw kwalità ma 'affordabbiltà, akkumpanjati minn servizz ta' wara l-bejgħ affidabbli, li jagħmluhom għażla eċċellenti għaċ-ċiklisti żgħażagħ.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 24" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Linja tal-Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Roti tat-Taħriġ | Iva |
| Tip ta' qafas | Qafas Shockingproof sħiħ |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | XAM-MBTFLD |
| Sospensjoni tal-furketta | Iva |
| Piż Gross | 9.5KGS |
| Piż Nett | 8.5KGS |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 0.95-1.15m |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Isem tal-prodott | rota tat-tfal |
| Daqs | 24" |
| Rimm | Rimm tal-Liga tal-Aluminju |
| Furketta | Furketta tal-Azzar |
| Ibbrejkjar | Brejk tal-Idejn |
| Sarġ | Ġilda ratba |
| Tip ta 'rota | 24" pulzier Air Wheels |
| Daqs tar-rota | 18 20x2.125/2.4 |
| Metodi tat-Tbaħħir | Baħar |
| Vantaġġ | Fabbrika diretta |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | biċċa 1 /carton bl-Ingliż jew titlob manwal tal-lingwa B'kartun kannella 5 saffi, jew kaxxa tal-kulur |
| Port | Tianjin jew Qingdao |
| Kapaċità ta' Provvista | 10000 Biċċa/Biċċiet kull Xahar |


PIŻ U ĠEOMETRIA OTTIMIZZATI. Ir-rota EZ naqqset 20% bil-piż tal-qafas meta mqabbel mal-medja. Il-ġeometrija esklussiva li tiffavorixxi t-tfal tagħti lit-tfal pożizzjoni ottimali ta 'rkib. Bil-pożizzjoni tal-qafas t'isfel, sarġ aġġustabbli għoli u manubriju, anke tfal żgħar jistgħu faċilment ikollhom saqajhom imissu l-art u jibdew b'kunfidenza.


SKORP AKTAR DIVERTIMENT. Il-flixkun tal-ilma distintiv tal-"magna tal-ġett", il-qanpiena elettrika ħelu, il-qoxra taz-zokk, mods aktar friski fuq ir-rota li jagħmluha tispikka biex taqbel mal-personalità ta 'kull biker EZ. Tunnellati ta 'gost ġej fi triqtek!

It-tags Popolari: rota speċjalizzata għat-tfal, iċ-Ċina speċjalizzata rota għat-tfal manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Kids Mountain Bikes
Li jmiss: Bikes tat-tfal irħas
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll



