Stroller ħafif
Introduzzjoni tal-Prodott
| Huwa jintrewa | Iva |
| Attributi oħra | |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | ZSYBS-S6021 |
| Materjal | Poliester |
| Materjal tal-qafas | Liga tal-Aluminju |
| Il-Ħars tat-Tagħbija | 15kg |
| Grupp ta' Età | 0-3 snin |
| Isem tal-prodott | S6021 |
| Funzjoni | Itwi Awtomatiku |
| Tip | Stroller tat-trabi li jintwew b'piż ħafif |
| Kulur | Iswed |
| Età Adattata | 0-3snin |
| Roti | Quddiem 7 pulzier, wara 8.5 pulzier |
| Karatteristika | Sedil li jintwew awtomatiku 'l quddiem u lura |
| MOQ | 430 |
| Pakkett | 485 * 250 * 615mm |
| piż nett | 8.9kg |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Piż nett: 8.9kg |
| Piż gross: 10.5kg | |
| Daqs tal-ippakkjar: 485 * 250 * 615mm | |
| Unitajiet tal-Bejgħ: | Oġġett wieħed |
| Daqs tal-pakkett wieħed: | 48.5X25X61.5 ċm |
| Piż gross wieħed: | 10.500 kg |


Magħmul bi preċiżjoni, il-qafas tal-Stroller Dawl tagħna huwa mibni minn liga tal-aluminju durabbli, li jilħaq il-bilanċ perfett bejn is-saħħa u l-piż. Id-disinn innovattiv stabbli ta 'erba' roti jipprovdi rikba bla xkiel u sigura, u jsaħħaħ is-sigurtà ġenerali u l-istabbiltà tal-stroller. Kemm jekk qed jinnaviga fuq bankini urbani kif ukoll jekk tindirizza terreni varjati, l-istroller tagħna jiżgura vjaġġ affidabbli u komdu kemm għall-ġenituri kif ukoll għat-tfal.


Il-versatilità tiltaqa' mal-prattiċità mal-Stroller Light tagħna, peress li tiftaħar mekkaniżmu ta 'tiwi konvenjenti għal ħażna faċli. Kemm jekk int qasir spazju fid-dar kif ukoll jekk tipprepara għall-ivvjaġġar, id-disinn kompatt jiżgura li inti tista 'sforz bogħod l-stroller meta ma jintużax. Din il-karatteristika tagħmilha għażla ideali għall-ġenituri li jagħtu prijorità lill-konvenjenza mingħajr ma jikkompromettu l-kwalità.
It-tags Popolari: stroller ħafif, manifatturi taċ-Ċina stroller ħafif, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: le
Li jmiss: Bassinet Stroller
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll


