Hoverboard Scooter Għall-Adulti
L-Hoverboard Scooter għall-Adulti jgħaqqad id-divertiment, l-istil u l-prestazzjoni, iddisinjati speċjalment għal rikkieba adulti. Għandu konnettività Bluetooth għall-mużika, tajers ta' 10-pulzier għal stabbiltà mtejba, u dwal varji għal karozzini bil-lejl. L-iskuter huwa versatili, jappoġġa rotazzjonijiet ta' 360-gradi u ħajja estiża tal-batterija għal avventuri itwal. Offruta bi prezz kompetittiv direttament mill-fabbrika, hija għażla eċċellenti għal dawk li qed ifittxu taħlita ta 'gost u funzjonalità fit-trasport personali tagħhom (DAODEBAO).
Introduzzjoni tal-Prodott
| Vultaġġ | 36V |
| Jintewa | LE |
| Veloċità Massima | Oħrajn |
| Attributi oħra | |
| Post ta' Oriġini | Zhejiang, iċ-Ċina |
| Qawwa | 100-200w |
| Tip intelliġenti | Elettroniku |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | MBT-10CA6 |
| Kategorija | E-Wheel Scooter |
| Nies Applikabbli | Unisex |
| Kapaċità tal-batterija | 4.4A |
| Isem tal-prodott | Self Ibbilanċjar Scooter |
| Materjal | PVC |
| Filwaqt | 120 kg |
| Daqs | 60 * 23 * 23 CM |
| Piż | 10 kg |
| TEMM TA' ĦLAS | TT. Assigurazzjoni tal-Kummerċ |
| ĦIN TAL-KUNSIN | 5-8 ġranet tax-xogħol |
Esperjenza karozzini bla xkiel u eċċitanti mal-Hoverboard. Mħaddma minn muturi doppji mingħajr brushes, jilħaq l-ogħla veloċità ta '6.2 mph filwaqt li jiżgura s-sigurtà u l-istabbiltà. Il-pakkett ta 'batteriji ta' skariku baxx ta '50.4Wh joffri sa 4 mili ta' riding fuq ħlas wieħed (id-distanza tal-ivvjaġġar tvarja skont il-piż tar-rikkieb, it-terren, u fatturi oħra), li jagħmilha perfetta għal avventuri qosra u divertiment ta 'kuljum.


RIDE B'KUNFIDENZA U KOMDUTA
Mgħammar b'tajers solidi ta 'kwalità għolja ta' 6.5 ", il- jiżgura karozzini bla xkiel u komdu fuq il-biċċa l-kbira tat-tipi tat-toroq. Il-footpad durabbli u oħxon li ma jiżloqx jipprovdi qabda u stabbiltà eċċellenti għal rikkieba ta 'kull livell. Ibqa' infurmat bil-batterija LED u indikatur tal-istatus tal-hoverboard , għalhekk int dejjem fil-kontroll tar-rikba tiegħek.
KARATTERISTIĊI TA' SIGURTÀ ĊERTIFIKATI UL
Is-sikurezza hija prijorità bl-hoverboard ċertifikat UL2272-, li jiżgura li jissodisfa standards stretti ta' sikurezza tal-elettriku, tal-batteriji u tal-ċarġer. Id-dwal LED ta 'quddiem qawwi mhux biss idawwal it-triq tiegħek iżda wkoll jagħmluk viżibbli waqt karozzini bil-lejl, u jipprovdu sigurtà mtejba u serħan tal-moħħ.


FAĊLI BIEX TITGĦALLEM, DIVERTIT BIEX TAGĦMEL
Grazzi għas-sistema ta 'kontroll ta' awto-ibbilanċjar, it-tagħlim biex isuqu huwa mgħaġġel u sempliċi. Poġġi sieq waħda fuq il-pedala, imbagħad l-oħra, u żomm qagħda komda biex tibda r-rikba tiegħek. Sew jekk int sejjer dritta, tagħmel dawriet qawwija, jew twettaq spins ta '360 grad, dan il-hoverboard huwa mibni għal manuvri divertenti u skillful.
Iddisinjat għal rikkieba ta 'kull daqs, b'kapaċità ta' piż ta '44 sa 176 lbs. Kemm jekk huwa rigal għat-tfal, żagħżagħ, jew adulti, dan il-hoverboard jagħmel rigal affordabbli u eċċitanti għal kull okkażjoni. Għandek mistoqsijiet? Is-servizz tal-konsumatur online professjonali tagħna qiegħed hawn biex jgħin, u aħna nappoġġjaw ix-xiri tiegħek b'assigurazzjoni ta' 180-jum għal aktar kunfidenza.

It-tags Popolari: hoverboard scooter għall-adulti, iċ-Ċina hoverboard scooter għall-manifatturi adulti, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Scooter Bilanċ Elettriku
Li jmiss: 2 Roti Hoverboard
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll


