2 Roti Auto Bilanċ Scooter
Ventura fi vjaġġ elettrifikanti bi 2 Wheel Auto Balance Scooter, meravilja ta 'disinn li jiżżewweġ funzjonalità ma' flair. Dan l-iskuter jiddi b'bozoz ta 'quddiem LED Bluetooth għal viżibilità ta' bil-lejl, ikkumplimentati minn dwal RGB vibranti li jibdlu kull rikba fi spettaklu li jgħammex. Is-sigurtà hija importanti ħafna, li fiha pedali li ma jiżolqux u mutur tal-hub doppju li jwiegħed karozzini veloċi u affidabbli. Hija għażla ideali għal dawk ġodda għall-ibbilanċjar skuters, li toffri kurva ta 'tagħlim mingħajr sforz u esperjenzi thrilling.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Vultaġġ | 36V |
| Jintewa | LE |
| Medda Kull Ħlas | 5-10km |
| Veloċità Massima | <30km/h |
| Attributi oħra | |
| Post ta' Oriġini | Zhejiang, iċ-Ċina |
| Qawwa | 201-500w |
| Tip intelliġenti | Bluetooth, Elettroniku |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | MBT-8CHDQTSD |
| Ħin tal-Iċċarġjar | 3H |
| Kategorija | Skuter b'żewġ roti |
| Nies Applikabbli | Unisex |
| Kapaċità tal-batterija | < 10Ah |
| Isem tal-prodott | bilanċ scooter elettriku |
| Materjal | Aluminju + plastik ABS |
| Tagħbija massima | 120kgs |
| Kulur | kwalunkwe kuluri huma disponibbli |
| Karatteristika | Speaker+dwal immexxija |
| Mutur | 200w*2 |
| Batterija | 2.4ah/4ah |
| Kapaċità massima tat-tlugħ | 30 grad |
| Bord omm | Sistema doppja bl-awto-bilanċ |
| Daqs tal-prodott | 59 * 19 * 20cm |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Kaxxa tal-kulur u Kartuna |
| Unitajiet tal-Bejgħ: | Oġġett wieħed |
| Daqs tal-pakkett wieħed: | 68 * 27 * 25CM |
| Piż gross wieħed: | 7.700 kg |
L-Hoverboard huwa mibni b'sistema ta 'kontroll li jibbilanċja lilha nnifisha, li tagħmilha faċli biex titgħallem u tuża għat-tfal, żagħżagħ, adulti, bniet u subien bl-istess mod. Perfetta għal rikkieba ta 'kull livell ta' ħiliet, dan il-hoverboard jiżgura li kulħadd jista 'jgawdi esperjenza ta' rkib divertenti u bla xkiel mill-ewwel.


SPEAKERS TAL-MUŻIKA BLUETOOTH GĦAL RIDEJIET DIVERTENTI
Ħu l-karozzini tiegħek għal-livell li jmiss bil-kelliem Bluetooth integrat. Ikkonnettja faċilment l-ismartphone jew it-tagħmir tiegħek biex tilgħab il-mużika, il-kotba awdjo jew il-podcasts favoriti tiegħek. Kemm jekk iddur fil-viċinat jew sejjer lejn il-park, il-karozzini tiegħek issa huma divertenti daqskemm huma thrilling.
Spikka kull fejn tmur bid-dwal tal-mini LED uniċi tal-Hoverboard, li fihom 6 kuluri vibranti li jteptpu bl-addoċċ għal effett viżwali tal-isturdament. Il-batterija LED u l-indikaturi tal-istatus jippermettu monitoraġġ mingħajr sforz, u jagħtuk serħan tal-moħħ waqt li tesplora l-inħawi tiegħek bl-istil.


PRESTAZZJONI U DURABILITÀ QAWWA
Imħaddma minn muturi doppji ta '250W, l-Hoverboard jilħaq veloċità massima ta' 8.5 mph u jista 'jimmaniġġja għoljiet sa 15-il grad b'faċilità. Il-batterija fit-tul toffri firxa ta 'sa 8.5 mili għal kull ħlas, filwaqt li r-roti tal-gomma solida ta' 6.5 ", footpad li ma jiżloqx, u qafas tal-aluminju b'saħħtu jiżguraw rikba sikura u stabbli. B'kapaċità ta 'piż massimu ta' 220 lbs, huwa perfetta għal rikkieba ta 'kull daqs.
Il-Hoverboard Self-Balancing huwa r-rigal aħħari għat-tfal, żagħżagħ, u adulti, li jagħmilha ideali għal għeluq is-snin, vaganzi, jew kwalunkwe okkażjoni speċjali. Kemm jekk hux għal attivitajiet divertenti fil-beraħ jew avventuri ta 'kuljum, dan il-hoverboard iġib ferħ għal kull ride.

It-tags Popolari: 2 roti auto bilanċ scooter, iċ-Ċina 2 roti auto bilanċ scooter manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Skuter bil-wieqfa b'żewġ roti
Li jmiss: 2 Roti Bilanċ Scooter
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll


