Drift Trike Adulti
Introduzzjoni tal-Prodott
| Attributi oħra | |
| Età | >12-il Sena |
| Materjal tar-rota | Rota li jintefħu |
| Materjal tal-Korp | Azzar |
| Jintewa | LE |
| Sedil inkluż | Iva |
| Numru tar-rota | Tlieta |
| Għoli Aġġustabbli | LE |
| Veloċità Massima | 35km/h |
| dawl inkluż | LE |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | JLKJ-DP6 |
| Batterija | Ċomb-aċidu 36V 12AH |
| Mutur | 500W Brushless Mutur |
| Tagħbija Max | 90 kg |
| Materjal tal-qafas | Azzar miksi bit-trab |
| Rota ta' Quddiem | Rota li jintefħu 16-il pulzier |
| Rota ta' wara | Tajers li jintefħu 10inch |
| Manku | Veloċità Varjabbli |
| Ħin tal-Iċċarġjar | 5-8sigħat |
| Firxa | 35-45km |
| Karatteristika | Ċavetta + Indikatur tal-Qawwa |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Pakkett: 1PCS/CTN Daqs CTN: 92x38x68CM GW/NW:42/40KGS 40HQ: 283PCS |
| Port | Ningbo/Shanghai |
| Kapaċità ta' Provvista | 36000 Sett / Settijiet kull Xahar |


Dan it-trike tad-drift ta' daqs adult huwa mutur b'saħħtu mingħajr brushes ta' 500W, li jagħti prestazzjoni li tħabbat il-qalb li tiżgura rikba mħaddma bl-adrenalina kull darba. Imqabbad ma' batterija taċ-ċomb-aċidu 36V 12AH, dan it-trike joffri ħin ta' logħob estiż, li jkopri distanza notevoli ta' 35-45km b'ċarġ wieħed. Il-karatteristika ewlenija tal-bidu żżid touch ta 'konvenjenza, li tippermetti lir-rikkieba jaqbdu l-avventura tagħhom ta' riesqa bil-faċilità.


Ħoss il-għaġla hekk kif tinnaviga fit-toroq bir-rimm tal-aluminju tal-wajer tal-azzar ta' 16-pulzier fuq ir-rota ta' quddiem, li jipprovdi stabbiltà u estetika stylish. Ir-rota pnewmatika ta' 10-pulzier fuq wara tiżgura drift bla xkiel u kkontrollat, filwaqt li l-brejk tal-idejn iżid saff addizzjonali ta' kontroll għal waqfiet kunfidenti. It-trike jilħaq veloċità exhilarating ta '35km/h, li jagħti rikkieba togħma ta' drifting b'veloċità għolja.


Merħba biex tinvestiga u tordna - ħalli d-Drift Trike għall-Adulti tiddefinixxi mill-ġdid il-kunċett tiegħek ta 'drifting, billi ddawwar kull rikba f'escapada li tippumpja l-adrenalina. Iħaddnu l-qawwa, l-istil, u l-eċċitament bit-trike tad-drift tagħna ta’ kwalità għolja, b’ħafna karatteristiċi u faċli għall-baġit iddisinjat speċifikament għar-rikkieb adult awdaċi.
It-tags Popolari: drift trike adulti, iċ-Ċina drift trike adulti manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: le
Li jmiss: Trike tad-Drift Elettriku
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







