Girls Kids Bike
bikes iddisinjati għal rikkieba żgħażagħ, li jenfasizzaw is-sigurtà, id-durabilità, u l-istil. B'karatteristiċi ta 'għoli aġġustabbli u għażla ta' kuluri vibranti, dawn ir-roti jilqgħu għal tfal li qed jikbru, u jiżguraw rikba komda u stylish. Kostruzzjoni dejjiema tiggarantixxi użu fit-tul, tagħmel dawn ir-roti għażla affidabbli għal avventuri fil-beraħ u tippromwovi l-iżvilupp tal-ħiliet bil-mutur f'ċiklisti żgħażagħ.
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal tal-furketta | Azzar |
| Gerijiet | Veloċità Unika |
| Daqs tar-rota | 12"14"16"18"20" |
| Materjal tal-qafas | Azzar |
| Sistema tal-Ibbrejkjar | Linja tal-Brejk |
| Attributi oħra | |
| Materjal tar-rimm | Liga tal-Aluminju |
| Roti tat-Taħriġ | Iva |
| Tip ta' qafas | Qafas iebes (Damper mhux ta' wara) |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Isem tad-Ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | XAM-SC |
| Sospensjoni tal-furketta | LE |
| Piż Gross | 10-15kg |
| Piż Nett | 9kg |
| Tip ta' pedala | Pedala Ordinarja |
| Tul (m) | 1.2 |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 120kg |
| Isem tal-prodott | Biċikletta tat-Tfal Bike/Roti tat-Tfal |
| Kulur | Abjad, roża, aħmar, aħdar, blu, vjola u l-bqija |
| Stil | Popolari |
| Età | 3-12 Snin Tfal |
| Daqs | 12'' 14''16''18''20'' Roti tat-Tfal Roti/Roti tat-Tfal |
| Tajer | Tajer tal-arja, tubu tal-gomma, 2.125, A/V |
| Sarġ | Komdu |
| Qafas | Materjal tal-Azzar |
| prezz | prezz dirett tal-fabbrika |
| kartuna | esportazzjoni standard 5ply |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | Pakkett tar-rota tat-tfal: 1pcs/CTN (85% SKD / 45%SKD / CKD / jew bħala talba tal-klijent) Ċiklu tat-Tfal Aġġustabbli Għoli Għal 4-10 Snin Baby Boy Girl Sport Ordinarju Pedal Walk Bike Tfal Roti Bir-Roti tat-Taħriġ |
| Port | Port ta 'Tianjin, jew bħala ħtieġa tal-klijenti |
| Kapaċità ta' Provvista | 1000000 Biċċa / Biċċiet kull Xahar |


Disinn b'saħħtu - Il-qafas u l-furketta ta 'l-azzar durabbli jipprovdu reżistenza tal-biża' għall-impatt meta rkib fuq art tal-blat u bumpy, issalva faċilment il-ħotob multipli tat-tagħlim isuqu r-rota. Ir-rikba aqwa tiġi lesta biex tbandal b'roti reżiljenti, imgeżwer f'tajers tal-gomma off-road għal qabda u stabbiltà eċċellenti fi kwalunkwe kundizzjoni tat-temp.


It-tfal Tiegħek Se Jħobbuha - It-train tas-sewqan Singlespeed u l-imqabad tal-ġilda ratba jżommha faċli għaliha biex titgħallem u tħossok komda wara r-rota. Ir-roti tal-bniet jiġu b'basket u stikers tad-Decals DIY li jżidu aktar pjaċir għat-tifel/tifla tiegħek biex iqabbdu l-pedal f'daqqa.

It-tags Popolari: bniet gidjien bike, Ċina bniet gidjien bike manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Roti Teen
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll



