Tfal Mutur Triċiklu
Introduzzjoni tal-Prodott
| Attributi ewlenin | |
| Attributi speċifiċi għall-industrija | |
| Materjal | Plastik |
| Qawwa | Batterija |
| Attributi oħra | |
| Medda ta' Età | 2 sa 4 Snin, 5 sa 7 snin, 8 sa 13-il Sena |
| Post ta' Oriġini | Hebei, iċ-Ċina |
| Tip | Karozza |
| Stil | Ride Fuq Ġugarell |
| Is-sess | Unisex |
| L-isem tad-ditta | DAODEBAO |
| Numru tal-Mudell | BEJ-1288SL |
| Batterija | 6V4AH * 2 |
| Mutur | 540*1 |
| Ħin tal-iċċarġjar | 6-9 sigħat |
| Tagħbija tal-prodott | 60 kg |
| Piż nett | 11.5kg |
| Funzjonijiet | edukazzjoni bikrija, storja, mużika, USB, socket MP3, dawl LED |
| daqs | 105 * 40 * 57CM |
| Drive tal-prodott | drive wieħed |
| Isem tal-prodotti | Triċiklu tal-muturi elettriċi tat-tfal |
| Roti | 2 Roti/3wheel |
| Ippakkjar u kunsinna | |
| Dettalji tal-Ippakkjar | 2023 Disinn Baby Mutur Battery Plastic Mutur Ride fuq Karozza Electric Mini Children Kids Cross Bikes |
| Unitajiet tal-Bejgħ: | Oġġett wieħed |
| Daqs tal-pakkett wieħed: | 94X31X55 ċm |
| Piż gross wieħed: | 11.500 kg |

L-introduzzjoni tat-Triċiklu tal-Mutur tat-Tfal, taħlita perfetta ta’ sigurtà, stil u divertiment iddisinjata biex tipprovdi rikkieba żgħażagħ ta’ bejn 2 u 6 snin b’esperjenza ta’ riding eċċitanti u sigura. Dan it-triċiklu jispikka bid-disinn innovattiv tal-ġisem stabbli bi tliet roti tiegħu, li joffri rikba bla xkiel u kunfidenti għall-avventuri tal-logħob taċ-ċkejken tiegħek.

Is-sigurtà tieħu preċedenza fil-karozzerija tal-karozza li tinkludi kollox, u tiżgura spazju sigur u protett għat-tifel/tifla tiegħek. L-istabbiltà tad-disinn bi tliet roti tippromwovi l-bilanċ u l-kunfidenza, li tippermetti lit-tifel/tifla tiegħek igawdi rikba sikura u pjaċevoli. L-għażla kemm għas-sewqan awtonomu kif ukoll għall-kontroll mill-bogħod iżżid il-versatilità, u toffri lill-ġenituri l-konvenjenza li jiggwidaw il-vjaġġ tat-tfal tagħhom meta jkun meħtieġ.


Il-kumdità hija importanti ħafna bis-sedili mkabbra u komdi, li jipprovdu arranġament ta 'bilqiegħda komdu u ergonomiku għar-rikkieb żagħżugħ tiegħek. Id-dwal friski integrati fit-triċiklu jtejbu l-appell viżwali tiegħu, u joħolqu atmosfera eċċitanti għal-logħob. Flimkien mal-mużika tal-edukazzjoni bikrija, dan it-triċiklu jsir esperjenza sensorja immersiva, li tistimula kemm il-vista kif ukoll il-ħoss għat-tifel/tifla tiegħek.

Id-dehra tal-ġisem dominanti żżid toqba ta 'stil lit-triċiklu, u tagħmilha aċċessorju li jispikka għall-ħin tal-logħob tat-tifel/tifla tiegħek. B'ħafna kuluri minn fejn tagħżel, tista 'tagħżel id-dell perfett biex jaqbel mal-preferenzi tat-tifel/tifla tiegħek, li jippermettilhom jirkbu fl-istil.
L-impenn tagħna għall-affordabbiltà huwa rifless fl-ipprezzar favorevoli tat-Triċiklu tal-Mutur tat-Tfal. Ħu vantaġġ mill-bejgħ dirett tal-fabbrika tagħna u staqsa issa biex tiżgura din ir-rikba delightful għat-tifel/tifla tiegħek. Billi tagħżel dan il-prodott, qed tinvesti f'żieda ta 'kwalità, stylish u divertenti għar-repertorju tal-logħob tat-tifel/tifla tiegħek.
Titlifx l-opportunità li ġġib ferħ u eċċitament lid-dinja taċ-ċkejken tiegħek. Merħba biex tinvestiga u tordna t-Triċiklu tat-Tfal Mutur illum, u ħalli jibdew l-avventuri fuq tliet roti!
It-tags Popolari: tfal motoċikletta triċiklu, Ċina tfal motoċikletta triċiklu manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-: Il-Mutur Pedal tat-Tfal
Li jmiss: Karozzi Power Wheels
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll




